Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įsilaužėlis iš Lietuvos Vitalijus Kiseliovas Jungtinėje Karalystėje toliau plėšė svetimus namus

Vitalijus Kiseliovas
Jungtinės Karalystės policijos nuotr. / Vitalijus Kiseliovas
Šaltinis: 15min
4
A A

Lietuvos pareigūnams jau pažįstamas Vitalijus Kiseliovas pasižymėjo ir Jungtinėje Karalystėje. Apiplėšęs šešis namus, jis išgirdo bausmę – už grotų praleis ketverius metus, o bausmės pabaigoje bus deportuotas į gimtinę.

Kaip skelbia portalas kentonline.co.uk, Vitalijus Kiseliovas vienuose iš namų pavogė ir nužudė Afrikos pilkąją papūgą vardu Rocky, ją ponas Peteris Rowingas augino 20 metų.

37-erių lietuvis tuose pačiuose namuose taip pat pavogė dvi deguonies talpyklas, kurios buvo reikalingos poniai Rowing, turinčiai kvėpavimo problemų. Iš viso šeima neteko turto už maždaug 1500 svarų.

V.Kiseliovas, kuris jau anksčiau buvo teistas už įsilaužimus ir vagystes Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje nuteistas ketveriems metams. Iš viso tą naktį, kai apšvarino minėtų senolių namus, jis įvykdė šešis įsilaužimus.

Kaip ponia Rowling pasakojo policijai, nusikaltimas jų namuose ją sukrėtė.

Kita auka – pensininkas Trevoras Lowdellas. Jam net prireikė medikų pagalbos dėl patirto šoko, kai naktį savo namuose aptiko įsibrovėlį.

V.Kiseliovas, dar žinomas kaip Vitaly Bondal, stojo prieš Meidstono Karališkąjį teismą.

Teisme paaiškėjo, kad jis balandžio 11 d. įsilaužė į namus, esančius Gillingham High gatvėje ir pavogė „iPhone“ bei banko kortelę.

Įsilaužimo į 72-ejų pono T.Lowdello namus metu pavogtas medalis, automobilis ir namų raktai, taip pat mobilusis telefonas, kamera ir laikrodis.

„Šis reikalas mane itin supykdė, kai radau savo namuose įsibrovėlį“, – pareiškė nukentėjęs vyras. „Aš dirbau daugiau kaip 50 metų, kad galėčiau įsigyti tuos daiktus, kuriuos turėjau, ir man labai liūdna, kad kažkas tiesiog gali įsibrauti pas mane į namus, pažeisti mano privatumą ir išvogti mano daiktus“, – kalbėjo jis. Vyras teigė sunkiai galintis patikėti, kad kažkas gali taip neturėti sąžinės.

Kiti trys įsilaužimai įvykdyti Devonšyre. V.Kiseliovo pirštų antspaudai buvo rasti nusikaltimų vietose, o policija jį atpažino iš „Facebook“ patalpintos nuotraukos.

Lietuvis yra kalėjęs gimtinėje – jis buvo nubaustas trejų metų ir septynių mėnesių bausmei 1999-aisiais ir 14 mėnesių Jungtinėje Karalystėje praėjusiais metais – taip pat už įsilaužimą. V.Kiseliovas bus deportuotas bausmės pabaigoje.

Kaip rašo leidinys, vieną iš nukentėjusių poną T.Lowdellą ištiko širdies smūgis. „Šis incidentas labai paveikė mano sveikatą“, – prisipažino jis. Save vadinantis stipriu žmogumi, jis teigė, kad dabar pakartotinai tikrina, ar durys gerai užrakintos, ir tik tuomet gulasi į lovą. „Galiu tik tikėtis, kad bausmė bus atitinkama man ir kitiems žmonėms padarytai žalai“, – pridūrė jis.

Komentarai: 4
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min