Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 17d. 08:00

Ispanijoje į avariją patekusiame lietuvių automobilyje – milijonas eurų, kurių niekam nereikia

Į avariją patekęs lietuvių automobilis
Ispanijos policijos nuotr. / Į avariją patekęs lietuvių automobilis

Ispanijoje, kelyje iš Granados į Malagą, furgonas pateko į avariją. Vietos pareigūnai, atvykę į avarijos vietą, išvydo ant kelio išmėtytus banknotus. Paaiškėjo, kad automobilyje, be trijų lietuvių, būta ir milijono eurų kupiūromis, rašo theolivepress.es.

Apie šį incidentą portalas pranešė trečiadienį.

Paskelbtame straipsnyje rašoma, kad į įvykio vietą atskubėję pareigūnai išvydo ant kelio išmėtytas eurų kupiūras ir į eismo įvykį patekusį automobilį, kuriame buvo dar daugiau grynųjų.

Automobilyje sėdėjo ir trys žmonės. Vėliau nustatyta, kad visi jie Lietuvos piliečiai: 45-erių ir 35-erių vyrai ir 41-erių moteris. Portalas nenurodo, kuris iš jų vairavo, tik pažymi, kad vairavusiam asmeniui buvo atliktas narkotikų ir alkoholio testas, kurio rezultatas buvo teigiamas.

Visi trys lietuviai dėl patirtų sužalojimų buvo išgabenti į ligoninę. Teigiama, kad labiausiai buvo sužeistas automobilio vairuotojas, rastas šalia transporto priemonės.

Kaip pažymi portalas, lietuviai neigė, kad milijonas eurų grynais automobilyje priklauso bent vienam iš jų. Pasak tautiečių, jie nežino, kieno šie pinigai.

Ispanijos įstatymai numato, kad į šalies teritoriją atvykstantiems asmenims, kurie su savimi turi daugiau nei 100 tūkst. eurų grynais, privaloma pinigus deklaruoti. To nepadarius, gresia bauda nuo 600 eurų iki 50 proc. konfiskuojamų pinigų vertės – šiuo atveju iki 500 tūkst. eurų. Visgi dažniausiai atsiperkama kuklesne bauda.

Kaip rašo theolivepress.es, dėl incidento lietuviai suimti nebuvo.

Įvykį tiria pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min