Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įtariamojo švedės nužudymu lietuvio motina: mano sūnus buvo radęs Lisos Holm pirštinę

Įtariamasis lietuvis Lisos Holm byloje N.B.
„Facebook“ nuotr. / Įtariamasis lietuvis Lisos Holm byloje N.B.
Šaltinis: 15min
0
A A

Švedijoje nužudytos 17-metės Lisos Holm pirštinė buvo pirmasis jai priklausantis daiktas, kuris buvo rastas beieškant jos. Vieno iš įtariamųjų lietuvių motina teigia, kad tą pirštinę, statydamas daržinę, rado vienas iš brolių, kurie įtariami įvykdę nusikaltimą.

Kaip skelbia portalas „Expressen“, įtariamieji broliai kilę iš Radviliškio.

Vieno iš įtariamųjų motinai pravėrus duris, ima loti šunys. Čia pat šalia stovi ir įtariamųjų brolių sesuo.


„Nemanau, kad tai yra tiesa. Negaliu patikėti, kad mano broliai galėtų padaryti kažką panašaus“, – sako ji. Pasak sesers, broliai į Švediją persikėlė maždaug prieš dvejus metus, ji priduria nenorinti daugiau kalbėti.

Kalbėjo su motina

Tačiau šį bei tą leidiniui „Expressen“ atskleidė įtariamųjų motina. Jos teigimu, praėjus dienai po Lisos Holm dingimo, ji kalbėjosi su sūnumis. Broliai motinai tvirtino, kad jie rado pirštinę, kuris buvo pirmasis jai priklausantis daiktas, kurį pavyko aptikti beieškant dingusios merginos.

„Mano vyresnysis sūnus rado ją statydamas daržinę pirmadienį. Jis ją pakėlė, apžiūrėjo ir numetė atgal“, – tvirtino moteris.

Brolių motina tiki, kad jos sūnus buvo parduotuvėje, kuri yra 100 metrų nuo tos vietos, kur buvo rastas L.Holm kūnas. Kodėl jie buvo būtent ten, ji negalėjo paaiškinti. Jos teigimu, yra žmonių, kurie matė brolius kelios minutės prieš tai, kai L.Holm savo tėvui nusiuntė žinutę ir dingo.

Anot „Expressen“, motina teigia, kad tie žmonės matė jos sūnus geriančius kavą ant savo namo laiptų, vos aštuonios minutės prieš tai, kai Lisa siuntė minėtą žinutę. Ištirti buvo paimti brolių DNR mėginiai.

Antradienį Švedijos pareigūnai spręs dėl įtariamųjų arešto.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min