Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 13d. 23:50

Kanapes Notingeme auginęs lietuvis grįžo į Britaniją ir vėl buvo deportuotas į Lietuvą

Irmantas Korsakas
Policijos nuotr. / Irmantas Korsakas

Lietuvis, Didžiojoje Britanijoje kalėjęs už kanapių auginimą, grįžo į šalį ir antrą kartą buvo sulaikytas bei išsiųstas į Lietuvą. Tačiau ir antras kartas, rodos, jo nepamokė. Galbūt trečias kartas nemeluos ir į gimtinę išsiųstas lietuvis į Didžiąją Britaniją kojos nebekels.

Irmantas Korsakas pirmą kartą deportuotas iš Jungtinės Karalystės 2016 m. Tąkart atlikęs bausmę už tai, kad augino kanapes Notingemo miesto cente, 36-erių lietuvis buvo išsiųstas į tėvynę.

Sprendimas jį deportuoti priimtas 2016 m. rugpjūtį. Spalio mėnesį jis išsiųstas į tėvynę.

2018-aisiais balandį jis vėl bandė pakliūti į šalį, tačiau buvo sulaikytas ir išsiųstas iš šalies.

Vietos pareigūnai gavo informacijos apie tai, kad jis vėl grįžo į Didžiąją Britaniją ir yra Derbio mieste.

Mieste jį sulaikė pareigūnai penktadienį (rugpjūčio 9 d.). Jam pateikti kaltinimai pažeidus deportacijos įsakymą. Tą pačią popietę jis pasirodė Pietų Derbišyro Magistratų Teisme ir buvo nedelsiant išsiųstas į kalėjimą 18 savaičių. Pasibaigus bausmei, jis vėl bus deportuotas į Lietuvą.

Detektyvas seržantas Stuartas Keršavas, komentuodamas situaciją, teigė: „Tikiuosi, kad Irmanto Korsako įkalinimas pasiųs žinutę visiems tiems, kurie deportuoti iš mūsų šalies“.

„Jei bus nustatyta, kad jie, kaip ir šiuo atveju, vėl atvyko į šalį, mes jus surasime ir užtikrinsime, kad būsite sulaikyti ir kaltinami. I.Korsakas vėl bus išsiųstas į savo šalį ir, jei susimąstys vėl bandyti grįžti į Britaniją, mes būsime pasirengę dar kartą jį suimti“, – perspėjo pareigūnas.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min