Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2018 lapkričio 30d. 22:10

Lietuvės nužudymas Anglijoje: teta perspėjo 14-metę apie „keistuolius“ parke, kuriame ji nužudyta

Lietuvės Viktorijos nužudymo vieta Vulverhamptono miesto parke
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / Lietuvės Viktorijos nužudymo vieta Vulverhamptono miesto parke

Lietuvę paauglę prieš susitikimą su vaikinu, kuris, kaip įtariama ją nužudė ir santykiavo su jos kūnu, teta perspėjo apie tai, kad parke, kur ji rengėsi eiti, lankosi neaiškūs asmenys. „Nežinai, kokie keistuoliai ten renkasi“, – tuomet perspėjo teta mergaitę.

Kaip skelbia portalas metro.co.uk, šių metų balandį Vakarų parke, Vulverhamptone (Anglija), ant suoliuko, atvilktas iš paviljono, kuris vadinamas „juoduoju namu“, buvo aptiktas mergaitės kūnas. Ji gulėjo pusnuogė. 14-metė mirė nuo galvos sužalojimų – buku daiktu jai smogta mažiausiai 21 kartą.

16-metis įtariamasis, kurio tapatybė neatskleidžiama, stojo prieš Vulverhamptono Karališkąjį teismą. Jis kaltinamas jos nužudymu. Taip pat jam pateikti kaltinimai dėl jos išprievartavimo ir santykiavimo su jos kūnu.

Buvo apklausta 13-metė Viktorijos draugė. Ji pasakojo, kaip mergaitė planavo netrukus persikelti į Londoną. Ji taip pat atskleidė, kad jos draugė lemtingą vakarą, vidurnaktį, ketino susitikti su įtariamuoju, kuris save vadina „Lazy Cho“ (liet. – Tingusis Cho). „Tingusis Cho pasiūlė jai susitikti vidurnaktį, ji sutiko, tačiau iš žinučių galite matyti, kad susitikti jis ją ragino ypač atkakliai ir ilgai“, – pasakojo mergaitė.

Draugė taip pat sakė, kad kitą dieną Viktorija turėjo išvykti į Londoną. „Ji nepasakė priežasčių, tačiau teigė išvažiuojanti į Londoną keliems mėnesiams. Taip pat ji sakė, kad tas vaikinas pasiūlė susitikti Vakarų parke vidurnaktį. Mes tiesiog pasižiūrėjom viena į kitą – juk buvo tikrai vėlus metas, tačiau negalvojom, kad kas bloga nutiks“, – pasakojo ji.

Lietuvės draugė sakė, kad bičiulė vaikiną įvardijo kaip draugą, jokių detalių apie jį nepasakojo. „Draugės teta ją įspėjo neiti parku, nes tai – nesaugu ir ji nežinanti, kokie keistuoliai ten renkasi.“

Mergaitė esą nenorėjo, kad kas nors žinotų, su kuo ji susitinka. „Penktadienį ketinome su draugais išeiti pasilinksminti, tačiau buvo rastas kūnas ir mes žinojome, kad ji buvo tame parke. Ji neatsakinėjo nei į žinutes, nei į skambučius“, – pamena paauglė.

„Aš pamačiau žinią, kad tai – paauglės kūnas. Netrukus man paskambino draugė ir pranešė, kad kūnas iš tiesų jos. Mano draugė buvo prisijungusi prie jos feisbuko paskyros, nes jos telefone ji buvo prisijungusi prie jos, ji pamatė, kad ji kalbėjosi su Tingiuoju Cho“, – pasakojo ji.

Nužudytąją ji apibūdino kaip labai smagų žmogų, visuomet išklausydavusią ir būdavusią kartu, jei nutikdavo kokia nors nelaimė. „Ji nuolat gindavo kitus žmones... Kaltinu save, kad galbūt galėjau kažką padaryti, tačiau mano mama man pasakė, kad negalėjau“, – kalbėjo ji.

Teismas išgirdo, kad mergaitės kūnas buvo tempiamas iš paviljono. Šalia buvusioje šiukšliadėžėje įtariamasis išmetė jos džinsus ir kruvinas kelnaites. Jos telefonas buvo rastas netoli esančiame ežere. Rožiniai sportbačiai buvo šalia vandens telkinio. Mergaitės kūnas buvo aptiktas apie 7 val. ryto balandžio 12 d. Ją surado šunį vedžiojęs vyriškis. Greitosios pagalbos medikai, atvykę į incidento vietą, konstatavo jos mirtį.

Įtariamasis pripažįsta su mergaite susitikęs parke, kur esą su jos sutikimu jie santykiavę, tačiau jam metamus kaltinimus jis atmeta.

Temos: 2 Anglija Nužudymas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min