Dabar populiaru
Sportas gyvai
Publikuota: 2019 balandžio 4d. 20:08

Lietuviai Anglijoje apvogė ratukuose sėdintį britą

Saulius Vainauskas
Anglijos policijos nuotr. / Saulius Vainauskas

Lietuviai Piterbore (Anglija) apvogė neįgalų žmogų ir sulaukė už tai bausmės.

32-ejų Saulius Vainauskas ir 29-erių Viktorija Šimkūnienė buvo užfiksuoti šio žmogaus namuose įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų praėjusių metų rugsėjį.

S.Vainauskas nuteistas kalėti 21 mėnesį, o V.Šimkūnienė – 16, su bausmės atidėjimu dvejiems metams. Moteris taip pat įpareigota pusę metų gydytis nuo alkoholizmo, praeiti 20 dienų reabilitacijos kursą ir sumokėti 500 svarų sterlingų kompensaciją.

Piterboro karūnos teisme lietuviai gynėsi ėję aplankyti draugo ir tiesiog pakliuvę ne tuo adresu.

Vis dėlto pareigūnai atskleidė, kad vaizdo įrašuose matyti, kaip lietuviai bandė patekti į namą pro langą, po to skambino į duris.

Sėdintis ratukuose šeimininkas nuotolinio valdymo sistema – mygtuku ant vežimėlio – atidarė duris, nes laukė kurjerio, kuris turėjo pristatyti siuntinį. Tik neprašytiems svečiams išėjus jis pastebėjo, kad ant sofos nebėra planšetinio kompiuterio, kuris jam gyvybiškai svarbi priemonė bendrauti su žmonėmis. Tuomet vyras paspaudė pagalbos mygtuką.

Pareigūnų teigimu, įvykdytas baisus nusikaltimas.

„Atimti iš neįgalaus žmogaus vienintelę komunikacijos priemonę, kai jis nė negalėjo apsiginti, yra niekinga“, – taip šį įvykį įvertino pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min