Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 21d. 22:00

Lietuviai Piterbore su žmogumi elgėsi kaip laukiniai

Aurimas Bekeris (kairėje) ir Audrius Verkauskas
Piterboro teissaugos nuotr. / Aurimas Bekeris (kairėje) ir Audrius Verkauskas

Vyrą viešoje vietoje žiauriai sumušę du Anglijos lietuviai dėl savo poelgio kurį laiką pasėdės kalėjime.

Piterboro teismas vasario 18-ąją paskelbė nuosprendžius kaltais dėl sunkaus kūno sužalojimo pripažintiems Audriui Verkauskui (40 m.) ir Aurimui Bekeriui (37 m.).

Abiem jiems skirtos 1 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmės bei draudimai 5 metus artintis prie savo aukos, kurio duomenys neskelbiami.

Tai, ką padarė lietuviai, vadinama „laukiniu elgesiu“.

Draugai praėjusių metų gruodžio 19-osios (šeštadienio) ryte, apie 9 valandą Gladstone gatvėje sutiko vyrą, kuris anksčiau draugavo su A.Verkausko partnere. Šis sutiktajam ėmė dėl to priekaištauti, trenkė jam kelis kartus, o netrukus kumščius į darbą paleido ir A.Bekeris.

Užpuolikai viešoje vietoje elgėsi itin brutaliai – kai jų mušamas vyras nesipriešindamas gulėjo ant žemės, šokinėjo jam ant galvos, palikę jį likimo valiai kelis kartus grįžo ir pakartotinai spardė į nugarą, galvą. Kai nukentėjusysis galiausiai atsistojo, netoliese buvę nusikaltėliai grįžo dar kartą ir vėl smūgiais jį parbloškė.

Nukentėjusiajam padėjo praeiviai, jis nuvežtas į Piterboro ligoninę, ten buvo gydomas dėl nosies lūžio, audinių plyšimo, kitų sužeidimų.

Įtariamieji sulaikyti tą pačią dieną savo namuose.

„Tai buvo laukinis ir užsitęsęs išpuolis, pasižymėjęs žiaurumu, viskas galėjo baigtis žymiai blogiau. Taip mūsų gatvėse neturėtų būti“, – po nuosprendžio paskelbimo sakė vietos policijos pareigūnė Jenny Blunt.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

ANGLIJA.today
Temos: 2 Emigrantai Anglija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

04:10
15:03
13:00

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min