Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 17d. 22:07

Lietuvis Norvegijoje kaltinamas žmogžudyste dėl aplaidumo: tikina nesuprantantis, kodėl

Norvegijos policininkai
„Scanpix“ nuotr. / Norvegijos policininkai

33-ejų lietuvis partrenkė sutuoktinių porą, kai šie vieną balandžio vakarą išėjo pasivaikščioti. Lietuvis Norvegijoje dėl šio incidento kaltinamas žmogžudyste dėl aplaidumo.

Kaip skelbia tv2.no, tai buvo balandžio 12 d. vakaras. Maždaug 50-ies sutuoktinių pora išėjo pasivaikščioti Sandefjorde. Vieną akimirką automobilis užlėkė ant šaligatvio ir juos partrenkė.

Moteris dėl patirtų sužalojimų netrukus mirė, vyras išgyveno.

Automobilį vairavęs lietuvis iš įvykio vietos pasišalino. Jis sulaikytas kitą dieną.

Pirmadienį jam buvo pareikšti oficialūs kaltinimai – žmogžudyste dėl aplaidaus vairavimo. Lietuvis savo kaltę neigia. Jis pripažino vairavęs automobilį ir matęs porą, išėjusią pasivaikščioti, bet esą nesupranta, kas nutiko ir kodėl jis kaltinamas aplaidumu.

Be to, jis kaltinamas ir aplaidžiu vairavimu bei vairavimu apsvaigus Osle, taip pat tuo, kad paliko žmones bejėgiškoje situacijoje ir dar dėl kelių atvejų, kai esą vairavo neleistinomis aplinkybėmis. Su kai kuriais šių kaltinimų jis vis dėlto sutiko.

Sutuoktinių pora tą vakarą buvo išėjusi pasivaikščioti. Vyriškis buvo neseniai grįžęs iš darbo ir nutarė pasiūlyti žmonai pakvėpuoti grynu oru.

Bevaikštinėjant moteris paskambino dukrai. Jiedu sustojo, kad ji galėtų baigti pokalbį ir netrukus tęsė pasivaikščiojimą. Moters sutuoktinis pasakoja staiga išgirdęs savo žmoną klykiančią, jis negirdėjo automobilio, nieko. „Tuomet netekau sąmonės, viskas įvyko labai staigiai“, – pasakojo žmonos netekęs vyras.

„Kai suvokiau, kas nutiko, bandžiau atsikelti, bet neįstengiau. Mačiau, kaip žmonės artėja prie mūsų. Pamačiau savo žmoną, ji buvo gana toli nuo manęs. Ją buvo bandoma gaivinti, tačiau nesėkmingai“, – pasakojo vyras.

Komentarai: 8

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min