Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 02 22, 22:13

Liverpulyje be žinios dingo lietuvaitė

Socialiniuose tinkluose plinta pagalbos prašymas padėti surasti dingusią jauną lietuvaitę.
Anglijos policija
Anglijos policija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Pranešimą apie Vidmantės Kotrynos Bukelytės dingimą paskelbusi bičiulė tvirtina, kad policijai pranešta prieš keletą dienų, o nuo šiol paskelbta ir oficiali jos paieška.

„Gal šiuo metu su Vidmante ir nesame artimos draugės, tačiau visi labai sunerimę, kur ji dingo. Mes, kaip ir jos artimieji, žinome apie sveikatos sutrikimus. Niekas jos nematė ir nieko apie ją negirdėjo jau keturias dienas. Taip elgtis jai labai nebūdinga.

Pavyko sužinoti, kad prieš dingimą ji galimai vilkėjo pilką striukę, mėlynus džinsus, tačiau su savimi turėjo ir lagaminą, taigi jau galėjo persirengti.

Draugės buvome penkerius metus, visi padarome klaidų, tačiau labai jaudinuosi dėl jos psichinės sveikatos būklės.

Jos šeima yra Lietuvoje ir jie labai sunerimę dėl jos dingimo. Gal galite visi iš Liverpulio ar jo apylinkių dalintis šia žinia ir padėti rasti Vidmantę?“, – skelbė žinutė socialiniame tinkle.

Kitame, sekmadienį paviešintame skelbime taip pat tvirtinama, kad lietuvė paskutinį kartą pastebėta Liverpulyje, Anfielde ir Kensingtone prieš 4 dienas. Mergina buvo itin aktyvi socialiniuose tinkluose, „Facebook“ paskyroje paskutinis įrašas paskelbtas praėjusį trečiadienį, vasario 17-ąją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

ANGLIJA.today

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min