Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 19d. 22:00

Londono priemiestyje Žydrūną Laurinavičių vidury dienos nužudžiusio reperio įrašai tebeskelbiami „Youtube“

Net ir po to, kai pernai gegužę teismas reperį Moverį už 38 metų Lietuvos piliečio Žydrūno Laurinavičiaus žmogžudystę nuteisė kalėti iki gyvos galvos, „Youtube“ tebeskelbiami nauji jo vaizdo klipų įrašai, o po jais reperio gerbėjai skelbia reikalavimus jį išlaisvinti.

Moverio gerbėjai rašo, kad jis nekaltas ir neva buvo pasodintas tik už tai, kad užpuolimo metu su savimi turėjo „žolės“. Tačiau teismas dar pernai gegužę priėmė galutinį sprendimą Ž.Laurinavičiaus nužudymo byloje ir nuteisė Moverį kalėti iki gyvos galvos. 

Tuomet BBC skelbė, kad  Moveriu besivadinantis 22 metų Terngu Agera ir bendraamžis jo bičiulis Stephenas Lansana kalti dėl statybininko iš Lietuvos nužudymo. Jiems skirta kalėti iki gyvos galvos. Numatyta, kad anksčiausiai bausmė galės būti peržiūrėta po 30 metų.

Londono policijos nuotr./Terngu Agera (Moveris) ir Stephenas Lansana
Londono policijos nuotr./Terngu Agera (Moveris) ir Stephenas Lansana

Už pasikėsinimą į Ž.Laurinavičių nuteisti dar trys užpuolime dalyvavę asmenys 23 metų Bruno Guimaraesas, 22 metų Marlonas O'Brienas ir 21 metų Terae Eusebe. 

Londono policijos nuotr./Marlonas O'Brienas ir Bruno Guimaraesas
Londono policijos nuotr./Marlonas O'Brienas ir Bruno Guimaraesas

Jiems skirta kalėti nuo dvejų iki trejų metų. 

Ž.Laurinavičius buvo nužudytas 2014 m. liepos 3 dieną Londono priemiestyje Hendone, matant netoliese mokyklos kieme žaidusiems vaikams. 

Nužudymo metu Ž.Laurinavičius buvo kartu su savo 67 metų tėvu. 

Užpuolikai norėjo pagrobti Ž.Laurinavičiaus rankinę, tačiau vyras vagims nepasidavė. Tuomet užpuolikai panaudojo peilį. Vyras mirė vietoje. 

Ž.Laurinavičius Didžiojoje Britanijoje gyveno jau ne vienerius metus. Čia turėjo namą, kartu su tėvu stengėsi jį renovuoti. Nužudytasis pats turėjo sūnų, kartu su mama gyvenantį Lietuvoje. 

Ž.Laurinavičius Didžiojoje Britanijoje dirbo statybininku. Jo buvęs darbdavys pasakojo, kad vyras buvo labai uolus darbininkas ir labai draugiškas žmogus.

Iki šiol tebeskelbiamuose vaizdo klipuose Moveris puikuojasi prabangiais laikrodžiais, pinigais, alkoholiu ir narkotikais. Tačiau iš tikrųjų vyras prabanga greičiausiai negalėjo girtis. Iš Ž.Laurinavičiaus jis bandė pavogti tuščią rankinę ir nebrangų laikrodį. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min