Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Londono Sičio lietuviai dovanojo Motinos dienos šventę Lietuvos vaikams

Motinos dienos šventė
Organizatorių nuotr. / Motinos dienos šventė
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 7 dieną Ratnyčioje vyko Lietuvių Londono Sičio klubo (Lithuanian City of London Club – LCLC) remiama Motinos dienos šventė „Džiugučių“ Vaikų Dienos Centro vaikams – vaikai mamos pristatė kruopščiai parengtą meninę programą – atliko muzikos kūrinius bei deklamavo eiles, ruošė mamoms dovanėles bei vaišes. Šventėje dalyvavo virš 20 vaikų iš „Caritas“ globojamo Vaikų Dienos Centro, bei jų tėveliai ir globėjai.

„Renginiui besiruošiantys vaikai įdėjo daug savo triūso, kartis turėjo peržengti savo nenorą, baimę ir taip išmokti pasitikėti savo gabumais. Labai svarbu, atrandant vaiko talentą, skatinti jį toliau ugdyti, įgalinti jį naudotis tuo, ką giliai turi užslėpęs savo širdyje ir galbūt kartais net nedrįsta pasvajoti ar įvardyti. Kiekvienas bendruomeninis renginys, kuriame yra daug nuoširdumo, rūpesčio, noro suprasti, visada taip pat prisideda ir prie socialinių problemų sprendimo, nes bendruomenės nariai labiau suartėja, atpažįsta, dalinasi džiaugsmais, skausmais, ieško bendrų problemų sprendimo būdų“, – teigė Kristina Kalinauskaitė, Druskininkų (Ratnyčios) Šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos „Carito“ vaikų dienos centro „Džiugučiai“ socialinė darbuotoja ir projekto vadovė.

Organizatorių nuotr./Londono Sičio lietuviai dovanojo Motinos dienos šventę Lietuvos vaikams
Organizatorių nuotr./Londono Sičio lietuviai dovanojo Motinos dienos šventę Lietuvos vaikams

„Aktyviai remdami socialines iniciatyvas bei projektus Lietuvoje investuojame į atvirą, pilietinę bei išsilavinusią visuomenę ir šviesią valstybės ateitį. Tikime, kad mažųjų Lietuvos piliečių edukacija, įgūdžių ir vertybių ugdymas, bei bendruomeniškumo skatinimas kuria tvarų pamatą visuomenei, kurioje gera būti visiems“, – Milda Maslauskaitė, LCLC valdybos narė.

Tikime, kad mažųjų Lietuvos piliečių edukacija, įgūdžių ir vertybių ugdymas, bei bendruomeniškumo skatinimas kuria tvarų pamatą visuomenei, kurioje gera būti visiems.

Motinos dienos renginiai jau tapę klubo tradicija – aukšto lygio profesionalai dirbantys Jungtinėje Karalystėje dosniai aukoja lėšas tokio pobūdžio renginiams. Bendradarbiaujant su Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ per metus suorganizuojamas ne vienas edukacinis ir pažintinis renginys.

Praėjusiais metais Londono Sičio lietuvių klubas atšventė dešimties metų jubiliejų – šventės metu rinktos lėšos „Caritas“ projektams remti, todėl šiemet laukia tikra renginių gausa. Vaikai rengs Tėvo dienos šventes, dalyvaus sporto turnyruose, mokysis amatų, lankysis Valdovų Rūmuose bei edukacinėse kelionėse.

Temos Londonas, Caritas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min