TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

LT Big Brother mentorystės programos dalyviai diskutavo su Antanu Guoga

Antanas Guoga su diskusijos dalyviais
Josip Jezic von Gesseneck nuotr. / Antanas Guoga su diskusijos dalyviais
Šaltinis: 15min
0
A A

Šešiuose pasaulio regionuose veikiančios LT Big Brother mentorystės programos Beneliukso regiono dalyviai ir Lietuvos teisininkų draugijos Briuselio skyriaus nariai turėjo galimybę neformalioje aplinkoje susitikti ir padiskutuoti su naujai išrinktu Europos Parlamento nariu Antanu Guoga.

Briuselyje vykusios diskusijos „Atvirai apie taktikas politikoje ir versle“ metu, p. Antanas Guoga atskleidė savo veiklos planus ir pirmus įspūdžius apie darbą Europos Sąjungos sostinėje – Briuselyje.  Europarlamentaras teigė sutikęs Europos Parlamente protingų, progresyvių ir motyvuotų žmonių, tačiau neslėpė, jog savo ateitį sieja su Lietuva.

Diskusijos dalyvių paklaustas, kokią turi Lietuvos valstybės viziją, eurparlamentaras Antanas Guoga atsakė: „Pirmiausiai, reikia paklausti savęs, ką Tu gali duoti valstybei?“. Inovatyvus verslininkas ir politikas siūlė Belgijoje bei aplinkinėse valstybėse dirbantiems lietuviams profesionalams mokytis iš estų informacinių technologijų pažangos ir jų taikymo srityje, kurti geresnes sąlygas inovatyviam verslui ir reformuoti švietimo sistemą. „Jeigu aš kada nors kurčiau politinę partiją, ji turėtų vadintis „Reforma“, teigė Europos Parlamento narys. Jis pabrėžė, kad Lietuvai reikia jaunų, išsilavinusių ir mąstančių žmonių bei ragino susitikime susirinkusius lietuvius grįžti į Tėvynę.

Josip Jezic von Gesseneck nuotr./Antanas Guoga
Josip Jezic von Gesseneck nuotr./Antanas Guoga

Jis pabrėžė, kad Lietuvai reikia jaunų, išsilavinusių ir mąstančių žmonių bei ragino susitikime susirinkusius lietuvius grįžti į Tėvynę.

Įdomia ir interaktyvia diskusija džiaugėsi LT Big Brother Beniliukso regiono koordinatorė bei Lietuvos teisininkų draugijos Briuselio skyriaus vadovė Miglė Niauraitė, kuri teigė, jog įvykęs renginys subūrė įvairių sričių lietuvius profesionalus, kurie neabejingi dabartinėms Lietuvos aktualijoms ir ES vykstantiems procesams, apie kuriuos, neabejotinai, „norėjosi pažadinti pamąstymus ir atvirai pakalbėti dinamiškų pokyčių bei procesų etape“.

Ši unikali mentorystės programa suteikia galimybę studentams pasisemti žinių iš patyrusių profesionalų jau pasiekusių karjeros aukštumų savo srityse ir dirbančių visame pasaulyje. Šiemet „Lithuanian City of London Club“, „Globalios Lietuvos lyderių“ ir „Wall Street Lithuanian Club“ rengiamas LT Big Brother projektas pritraukė  beveik 200 mentorių, įvairių sričių specialistų, dirbančių tokiose kompanijose kaip  Pasaulio bankas, Morgan Stanley, J. P. Morgan, Ernst & Young, McKinsey & Co, Deloitte, Samsung, YPlan, BlackBerry, Barclays, Citigroup, ir daugelyje kitų. Mentoriai ir studentai įsikūrę visame pasaulyje – nuo Silicio slėnio iki Japonijos ir Australijos.

Šešiuose pasaulio regionuose įgyvendinamos mentorystės programos LT Big Brother partneriai –  Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija bei SEB Bankas. Diskusijos su Antanu Guoga renginio parneriai: Lietuvos teisininkų draugijos Briuselio skyrius, LT Big Brother mentorystės projekto Beniliukso regiono komanda,  „Interel“ – tarptautinė konsultacinė kompanija, kuri specializuojasi strateginių komunikacijų, viešųjų reikalų ir asociacijų valdymo srityse, gyvos muzikos grupė „FolkgroepJules“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Antanas Guoga
Parašykite atsiliepimą apie 15min