Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meilės emigrantai išvyko užsidirbti savo vestuvėms

Laidos „Emigrantai“ stop kadras. Milda
Laidos „Emigrantai“ stop kadras / Laidos „Emigrantai“ stop kadras. Milda
Šaltinis: 15min
0
A A

Sako, jei nesiseka meilėje, tai sekasi piniguose ir karjeroje. Šį vakarą socialinės dokumentikos laidoje „Emigrantai“ matysite dvi istorijas: vienoje iš jų herojai nusisekė meilėje, o kitoje – pasisekė ir meilėje, ir piniguose.

Mildos ir Ligito meilės istorija jaudinanti ir įkvepianti. Jaunuoliai susipažino Utenoje, abu iš pirmo žvilgsnio suprato, kad tai tikroji gyvenimo meilė. Pora persikėlė į Vilnių, dirbo pagal specialybes, ji – grožio salone, jis – vadybininku spaustuvėje. Veikiai suprato, kad iš mažų lietuviškų algų galima tik pragyventi, o atsidėti ateičiai nepavyksta. Pora nusprendė emigruoti.

Nyderlanduose, Roterdame emigrantai pradėjo nuo juodžiausių darbų. Ligitas dirbo mėsos perdirbimo fabrike, o Milda – riešutų. Pusantro menėsio pora vienas kitą matė 20 minučių per parą, mat Milda dirbo naktimis, o Ligitas dienomis. Netrukus Ligitas papuolė į avariją, vaikinui lūžo žandikaulis. Tai sujaukė jų planus. Jaunuoliai neturėjo sveikatos draudimo, o sąskaitoje gulėjo vos 5 eurai. Laimei, jiems pavyko apsidrausti atbuline data ir 15 tūkst. eurų kainuojančią žandikaulio operaciją padengė draudimo kompanija. Ligitas tris mėnesius valgė skystą maistą ir buvo nedarbingas.

Laidos „Emigrantai“ stop kadras/Laidos „Emigrantai“ stop kadras. Ligitas
Laidos „Emigrantai“ stop kadras/Laidos „Emigrantai“ stop kadras. Ligitas

Ši nelaimė porą dar labiau sustiprino. Jie susižadėjo, persikėlė į Amsterdamą, pradėjo dirbti malonesnius darbus. Milda – grožio salone, Ligitas – maisto prekių parduotuvėje dėlioja prekes į lentynas bei restorane gamina fondiu. Pora jau kurį laiką taupo pinigus savo svajonių vestuvėms. Ateinančių metų liepos 25-ąją dieną jiedu taps vyru ir žmona. Jungtuvės vyks Lietuvoje, Trakų rajone, prie Margio ežero.

Laima emigracijoje gyvena jau dvyliką metų. Iš Šeduvos kilusi moteris nusprendė, jog Lietuvoje sunku pragyventi iš kosmetikos platinimo bei išlaikyti savo dukrą. Tad palikusi ją pas savo mamą, ryžosi emigruoti. Ispanijoje moteris dirbo įvairiausius darbus: fabrikuose, ūkiuose.

Tačiau prasidėjus ekonominei kirzei Laimą atleido.Moteris gavo pasiūlymą vykti į Paryžių platinti kvepalus.

Laidos „Emigrantai“ stop kadras/Laidos „Emigrantai“ stop kadras. Laima
Laidos „Emigrantai“ stop kadras/Laidos „Emigrantai“ stop kadras. Laima

Metus laiko dirbo, kol vėl atsidūrusi keblioje situacijoje turėjo ieškoti ko nors kito. Tada Laima pradėjo dirbti aukle ispanų šeimoje. Netrukus moteris susipažino su iš Pietų Amerikos Martinikos salos kilusiu juodaodžiu vyriškiu. Šiandien moteriai vis dar nepavyksta įsitvirtinti Paryžiuje, tačiau Laimai didžiausias džiaugsmas ir paguoda – meilė.

„Emigrantai“ – antradienį 18.50 val. per LRT televiziją. Reportažus rengė Orijus Gasanovas ir Akvilė Kavaliauskaitė. Laidos įrašą galite rasti LRT.lt „Mediatekoje“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Emigrantai
Parašykite atsiliepimą apie 15min