Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 8d. 20:45

„Milžino“ nužudymas Airijoje: lietuvis kaltinimus pasitiko tylomis

Teisėjo plaktukas
cardplayer.com nuotr / Teisėjo plaktukas

Lietuvis Airijoje kaltinamas nužudęs 24-erių Dimitrijų Hrynkevičių, kurio ūgis buvo 2,28 metro. Aplinkiniai jį vadino „kilniaširdžiu milžinu“.

Kaip rašo portalas Independent.ie, Lietuvis Arnoldas Ivanauskas stojo prieš Kilarnio (Airija) apylinkės teismą. Jis kaltinamas Rusijoje gimusio minėto vyro nužudymu Trali mieste 2015-aisiais rugsėjo 30 d.

A.Ivanauskas iš Lietuvos stojo prieš teisėją Davidą Watersą.

Teisme paaiškėjo, kad lietuvis buvo sulaikytas policijos netoli Trali miesto. Išgirdęs oficialius kaltinimus dėl nužudymo, lietuvis pareigūnams nieko nepasakė. Teisėjas nusprendė, kad iki kito posėdžio jis lieka už grotų. Lietuviui suteikta nemokama teisinė pagalba.

Per trumpą teismo posėdį A.Ivanauskas neištarė nė žodžio.

D.Hrynkevičiaus nužudymas prieš trejus metus plačiai nuskambėjo žiniasklaidoje, atkreipiant dėmesį į tai, kad jis buvo trečias aukščiausias žmogus, tuo metu gyvenęs Airijoje.

2015-ųjų rugsėjo 30 d. jis buvo rastas su galvos sužeidimais Trali mieste. Nuvežtas į ligoninę vyras nebeatgavo sąmonės. Po dviejų dienų jis mirė.

D.Hrynkevičius planavo švęsti 25-ąjį gimtadienį vos po kelių savaičių, tačiau šventės nebesulaukė. Jis iš gimtosios Rusijos į Airiją persikėlė su šeima, kai jam tebuvo 10 metų.

Dėl aukšto ūgio jį puikiai pažinojo tiek Trali miesto, tiek Kilarnio žmonės. Trumpą laiką jis gyveno ir Korke. Jam buvo diagnozuota milžinūgystė. Tai – patologija, kurią sukelia per didelis augimo hormono išskyrimas iš adenohipofizės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

02:18
02:03
01:30

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min