Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 23d. 20:51

Modelis iš Lietuvos į kalinimo įstaigą nešėsi metamfetamino – „pamiršo, kad turi“

Jonita Ragaisyte
Au.news.yahoo.com/ Instagram/ Jonita Ragaisyte / Jonita Ragaisyte

Australijos Melburno kalinimo įstaigoje lankiusi savo vaikiną kultūristą, modelis iš Lietuvos Jonita Ragaisyte (27) buvo sulaikyta su metamfetaminu, kurį esą pamiršo „Chanel“ rankinėje, rašo Yahoo.com.

J.Ragaisyte buvo sulaikyta praėjus daugiau nei dvejiems metams po to, kai jos ir tuometinio vaikino Cemre Volkano namuose pareigūnai atrado didelį kiekį narkotinių medžiagų.

Praėjusiais metais C.Volkanas buvo įkalintas dėl narkotikų – kokaino, GHB, ketamino, LSD, „ratų“, stereoidų ir testosterono – gabenimo ir laikymo.

J.Ragaisyte tąkart taip pat pripažino laikiusi kelių skirtingų rūšių narkotinių medžiagų, kurių dalis veikia panašiai kaip metamfetaminas.

Penktadienį teismo posėdžio metu paaiškėjo, kad J.Ragaisyte, praėjus keliems mėnesiams nuo 2017-ųjų reido, lankydama C.Volkan sulaikymo įstaigoje, atsinešė metamfetamino.

„Įstaigos pareigūnas atliko patikrą ir „Chanel“ rankinėje, skyriuje su užtrauktuku, rado metamfetamino“, – teismo posėdžio metu teigė prokuroras Richardas Pirrie.

Modelis, anot jos advokatės Megan Casey, buvo nubausta be teismo nuosprendžio, nes „pamiršo, kad medžiagos buvo rankinėje“.

J.Ragaisyte kaip studentė į Australiją atvyko 2013-aisiais ir po trejų metų pradėjo susitikinėti su kultūristu C.Volkanu, kitaip žinomu kaip „Red Ra“.

Nuo tada, kai C.Volkanas buvo sulaikytas, J.Ragaisyte sprendė problemas dėl vizos, kovojo su nerimu ir depresija, teigė jos advokatė.

Prokurorai reikalauja, kad J.Ragaisytei už nusikaltimą būtų skirta trumpa bausmė kalinimo įstaigoje. Savo ruožtu kaltinamoji prašo piniginės bausmės, kurią greičiausiai apmokėtų modelio tėvai, gyvenantys Lietuvoje.

Teismo procesas šioje byloje tęsis toliau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:03
01:11
01:22

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min