Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 11d. 17:07

Danijoje vaikus mokęs lietuvis nesusivaldęs ėmė juos smaugti: už tai kalės 14 parų

Grotos
Photos.com / Grotos

Danijoje 31-erių lietuvis atsidūrė už grotų 14-ai parų. Tokios bausmės jis sulaukė už tai, kad pavaduodamas kitą mokytoją Odensės priemiesčio Hunderupo mokykloje smaugė kelis vaikus.

Kaip skelbia portalas fyens.dk, teisme pabrėžta, kad jis ėmė mokyti vaikus be jokio instruktažo prieš tai ir atsidūrė probleminių moksleivių klasėje. Be to, jis neturėjo tinkamo išsilavinimo.

Iki incidento gruodžio mėnesį vyras dirbo IT specialistu ir pavaduojančiu mokytoju. Vis dėlto po įvykio buvo atleistas, o dabar sulaukė ir įkalinimo bausmės.

Į Daniją lietuvis atvyko studijuoti pagal mainų programą. Baigė automatinę inžineriją, kurį laiką dirbo gėlių pakuotoju. Tuomet jis įsidarbino minėtoje mokykloje.

Apie tai, kas nutiko mokykloje gruodžio mėnesį, pasakojo įvykio liudininke.

Vyrui esą buvo rekomenduota dirbti IT specialistu, o ne su vaikais. Mokytojams jis esą iki incidento buvo puikus pagalbininkas, kai šiuos ištikdavo bėdos dėl kompiuterių.

Apie incidentą mokyklos vadovybei pranešė vieno iš berniukų tėvai – elektroniniu paštu.

Pats lietuvis pasakojo, kad klasėje jautėsi lyg kare – esą jis du kartus buvo išėjęs iš jos, norėdamas paprašyti mokyklos vadovybės pagalbos, tačiau tuo metu jos nebuvo. Taigi tąkart jis grįžo į klasę, kurioje moksleiviai lakstė aplink ir atsisakė daryti užduotis arba skaityti, kas parašyta jų vadovėliuose.

Vyrą atleidžiant jam buvo išmokėta trijų mėnesių kompensacija. Dėl bausmės lietuvis pretenzijų esą neturi.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min