Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 19d. 17:22

Nori Naujuosius metus Londone sutikti lietuviškai? Mokėk daugiau

Naujametinių fejerverkų šou Londono centre - ne pigiai kainuojantis renginys.
Flickr.com / Naujametinių fejerverkų šou Londono centre - ne pigiai kainuojantis renginys.

Didžiausių metų švenčių dienomis vykstantys renginiai – nepigūs. Londone iškilmingas Kalėdų paminėjimas ar Naujųjų metų sutikimas gali atsieiti nuo keliasdešimties iki kelių šimtų svaro sterlingų. Lietuviai, norintys švęsti pažįstamoje aplinkoje, turi ne vieną pasirinkimą, tačiau vakarienė lietuviškame restorane ar tautiečio koncertas kainomis nenusileidžia britiškoms pramogoms.

Naujas lietuvių ir rusų klubas ROKA, anksčiau vadintas „Raduga“, kviečia 2016-uosius pasitikti šokant ir linksminantis karnavale. 22 valandą prasidėsiančio vakarėlio svečiams nurodoma „paisyti griežto aprangos kodo Karnavalas-maskaradas“, mat nepasipuošę svečiai gali būti neįleidžiami į klubą be jokio paaiškinimo.

Renginio aprašyme teigiama, kad svečių laukia speciali naujametė programa ir įvairios staigmenos. Įėjimas į iki ankstyvo ryto veikiantį klubą Naujųjų išvakarėse kainuos 25 svaro sterlingus (34,37 euro).

Už tokią pat sumą Londone ateinančius metus galima sutikti įvairiai. Pavyzdžiui, Ouentino Tarantino vakarėlyje, kuriame bus demonstruojami įspūdingiausi kultinio režisieriaus filmų kadrai bei įsimintiniausi garso takeliai. Taip pat vakarėlyje gros DJ'us iš garsaus Kamden Touno rajono klubo. Susirinkusieji gali puoštis taip, kaip norisi, tačiau už gražiausią aprangą bus skiriamas 200 svaro sterlingų prizas (274,98 euro). Taip pat vyks ir kitų konkursų, už kuriuos renginio dalyviai bus apdovanojami.

Naktinių klubų mylėtojai už dešimčia svaro sterlingų mažesnę sumą, nei kainuos įėjimas į lietuvišką klubą, gali apsilankyti britiškame klube „Queen of Hoxton“, kur skirtingose salėse gros 4 skirtingi DJ'ai. Už 15 svaro sterlingų (20,62 euro) lankytojai ne tik galės mėgautis džiunglėmis paverstu naktiniu klubu, bet ir iki paryčių linksmintis skambant disko, funk, elektro, hiphopo, džiazo ir kitų stilių muzikai. Taip pat lankytojus linksmins šokėjos bei veidų dažymo meistrai.

Vakarėlio svečiams nurodoma „paisyti griežto aprangos kodo Karnavalas-maskaradas“, mat nepasipuošę svečiai gali būti neįleidžiami į klubą be jokio paaiškinimo.

Už 20 svaro sterlingų Londone Naujuosius metus galima sutikti taip įvairiai, kaip tik įmanoma įsivaizduoti. 2016-uosius už šią sumą pasitikti siūloma teminiuose vakarėliuose, naktiniuose klubuose, cirko ar kabareto pasirodymuose, specializuotuose nacionaliniuose restoranuose pagal tautines tradicijas ar prašmatniai išdabintuose, lyg filmuose tviskančiuose lošimo namuose.

Vakarienė lietuvių restorane – ne pati pigiausia

Nemėgstantiems triukšmingų susibūrimų lietuviams dažnai pakanka vakarienės su gerai pažįstamais nacionaliniais patiekalais ir sava kalba kalbančių padavėjų. Naujųjų metų naktį visi Londone įsikūrę lietuviški restoranai kviečia užsukti. Tiesa, lietuviškų vakarienių kainos – svyruoja, kaip ir pasiūlymai.

Kavinė-baras „Krantas“ Naujiesiems metams siūlo ypatingą nuotaiką bei pasimėgauti ypatingais patiekalais, kaip skelbiama aprašyme, „pagamintais tik vienam vakarui“. Ką reiškia ypatingi patiekalai ir kaip bus kuriama ypatinga nuotaika – neatskleidžiama, tačiau vakarienės kaina – 35 svaro sterlingai (48,12 euro), o tai, lyginant su kitais tautiečių restoranais, labai mažai.

Restorane „Juoda-Balta“ siūlomos išskirtinės sąlygos vakarienei. Į 50 svaro sterlingų (68,75 euro) bilieto kainą įtraukta programa su vakaro vedėju bei gyva muzika ir šventinis fejerverkas. Nei renginio vedėjas, nei pasirodysianti grupė – nėra gerai žinomi, tačiau restorano šeimininkai gerą nuotaiką garantuoja. Šio lietuviško restorano naujametės nakties pasiūlymas iš kitų išsiskiria vienu svarbiu faktu – leidžiama į restoraną atsinešti savo alkoholinių gėrimų.

Už 20 svaro sterlingų Londone Naujuosius metus galima sutikti taip įvairiai, kaip tik įmanoma įsivaizduoti.

Peru virtuvės restorane panaši vakarienė su vakaro programa kainuoja 10 svaro sterlingų (13,75 euro). Pačioje miesto širdyje, SOHO rajone įsikūręs restoranas kviečia pasimėgauti lotynų Amerikos stiliaus fiesta. Restorano lankytojai bus vaišinami nemokama taure tradicinio kokteilio, į kainą taip pat įtraukta keturių patiekalų vakarienė, DJ'aus muzika, šokėjų pasirodymas ir šampano taurė vidurnaktį pasitinkant 2016-uosius.

Prabangesniuose miesto rajonuose esančių restoranų šventinės vakarienės – gerokai brangesnės. Šešių patiekalų vakarienė su gėrimais, tačiau be jokio pasirodymo ar muzikantų Čelsio rajone kišenę palengvins mažiausiai 80 svaro sterlingų (109,99 euro).

Vakarėlių kainos – stebina

Lietuviškas restoranas „Smiltė“ lankytojus Naujųjų išvakarėse vilioja ne tik vakariene, bet ir koncertu. Įsigijus 55 svaro sterlingus (75,62 euro) kainuojantį bilietą siūloma pasimėgauti „šventiniu meniu“, kurio patiekalai ar jų skaičius neatskleidžiamas. Taip pat į bilieto kainą įtraukta taurė šampano ir „estrados princo Ryčio Cicino sūnėno, Manto Vyganto, pasirodymas“. Skirtingai nei kituose lietuviškuose restoranuose bei kavinėse, šiame pasitinkant 2016-uosius nežadamas fejerverkų šou.

Už panašią sumą siūloma Naujuosius metus pasitikti viename iš Londono tradicija tapusių vakarėlių laive. Temzėje stovinčiame ar plaukiojančiame laive patiekiama vakarienė, skamba muzika, o vidurnaktį matomi fejerverkai, šaudomi miesto centre. Fejerverkų stebėjimas sausumoje – mokamas.

Šio lietuviško restorano naujametės nakties pasiūlymas iš kitų išsiskiria vienu svarbiu faktu – leidžiama į restoraną atsinešti savo alkoholinių gėrimų.

Vakarėlis laive, nuo kurio denio atsiveria vaizdas į Londono akį bei Vestminsterio rūmus, kainuoja 48 svaro sterlingus (66 eurus). Į bilieto kainą įskaičiuotas nemokamas mėsainis, kurį čia pat ant griliaus iškeps šefas, DJ'aus grojama house, pop bei šokių muzika ir fejerverkų šou stebėjimas Londono centre. Taip pat laive bus galima įsigyti įvairių ant denyje įkurto griliaus keptų patiekalų, pabrėžiama, kad maisto ir gėrimų kainos renginyje – tokios žemos, kaip aludėse.

Bene brangiausios lietuviškos Naujųjų metų sutiktuvės Londone šiemet neapsieis be estrados princo Ryčio Cicino. „Bernelių užeigoje“ vyksiantis koncertas kartu su tradiciniais lietuviškais patiekalais kainuoja 80 svaro sterlingų (109,99 euro). Į bilieto kainą įskaičiuota trijų patiekalų vakarienė, taurė šampano bei fejerverkų šou. Lankytojų prašoma pasipuošti pagal vakaro temą „Karnavalinė kaukė“.

Lietuvių įkurtame naktiniame klube „Studio 338“ naujametės linksmybės taip pat kainuos nemažai. Vien įėjimas į renginį svečių piniginę paplonins 65 svaro sterlingais (89,37 euro). Vos antrus metus Naujųjų metų sutiktuves organizuojantis klubas žada įspūdingą 12 valandų šokių maratoną grojant net devyniems skirtingiems DJ'ams. Į bilieto kaina neįtraukti nei gėrimai, nei maistas, nei jokios kitos paslaugos.

 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Katalikų kunigų seksualinės prievartos skandalas atrodo dar prasčiau nei 2002-aisiais

Ana ir Jadvyga, dainuojančios lietuviškai: istorija ant suoliuko

Mokslas.IT

Reklamos auka: vandeniui atsparus „iPhone 7“ sušlapęs sugedo, bet jo niekas netaiso

Aktualu

Vilniuje kelio nepasidalijo du BMW automobiliai

Aktualu

V.Putinas ir A.Merkel po susitikimo rado priežasčių šypsotis

Kultūra

Netekome literatūros kritiko Aleksandro Žalio

Gyvenimas

Kai seksualiniu priekabiavimu apkaltintos moterys: #MeToo istorijų pamokos

Aktualu

Akmuo iš Kupiškio rajono laukų bus pastatytas Žalgirio mūšio vietoje

Verslas

Ant prekystalio – uždaromos mokyklos: vieną jų bandys parduoti jau 18-tą kartą

Gazas

Nauja tvarka tarpmiestiniuose autobusuose, kurią vairuotojas primins net tris kartus

Vardai

Kas yra laimė? Vasariškas vakarėlis Vilniuje subūrė laimingus žmones

Mokslas.IT

JAV karinės pajėgos pasitelks voratinklius, kurie gali būti tvirtesni už plieną

Maistas

Norite „skaniai“ nufotografuoti patiekalą? 5 patarimai, kurie pravers

Vardai

Ali ir Patricija Gadžijevai laukia šeimos pagausėjimo: „Meilė kuria stebuklus“

Aktualu

Zoologijos sodo prižiūrėtojai akylai stebi, kad invaziniai gyvūnai neištrūktų į laisvę

Gyvenimas

Europoje rekordiškai sergama tymais

Aktualu

Kaimą Sibire nori pavadinti „Sirija“, kad galėtų prašyti humanitarinės pagalbos

Laisvalaikis

Ant adatų graviruojantis menininkas: dirbu tarp širdies dūžių, kai esu visiškai sustingęs

Gyvenimas

Patarimai užkietėjusiems narcizams: liaukitės menkinti kitus ir mėgaukitės darniais santykiais

Aktualu

Italijos Kalabrijos regione per staigų potvynį žuvo penki keliautojai

Naujienos

Aktualu

Katalikų kunigų seksualinės prievartos skandalas atrodo dar prasčiau nei 2002-aisiais

Ana ir Jadvyga, dainuojančios lietuviškai: istorija ant suoliuko

Mokslas.IT

Reklamos auka: vandeniui atsparus „iPhone 7“ sušlapęs sugedo, bet jo niekas netaiso

Aktualu

Vilniuje kelio nepasidalijo du BMW automobiliai

Aktualu

V.Putinas ir A.Merkel po susitikimo rado priežasčių šypsotis

Vardai

Dėl įtartino sambūrio policijos pareigūnams teko drausminti reperį Ironvytą

Aktualu

Lėktuvo keleivis kaltinamas seksualiai išnaudojęs moterį lėktuve – gresia kalėti visą gyvenimą

Gyvenimas

Gyvenimas ant tiksinčios bombos: Devidui vėžys diagnozuotas tik dėl mamos atkaklumo

Deuce

Skausminga R.Berankio pralaimėjimų serija tęsiasi – iškrito iš Vinston Seilemo

Gazas

Naujas pasiūlymas: vairuotojus nori priversti susimokėti už stovėjimą spūstyje

24sek

Lietuviška pasaka: kaip programuotojas iš mėgėjų lygos įšoko į Italijos krepšinio elitą

Vardai

46-erių Benas Affleckas susitikinėja su perpus jaunesne „Playboy“ mergina Shauna Sexton

15min recenzija Kultūra

Institucinis garažas. Dano Aleksos „Titanikas“ VDA parodų erdvėje

Sportas

UEFA Supertaurę iškovojęs „Atletico“ nenugalėjo „Valencia“ ekipos

Sportas

Įtemptas vakaras Londone: abejotinas baudinys, išvarymas ir „Liverpool“ pergalė

Vardai

S.Grafininos nužudymu įtariamo N.Westo suėmimą pratęsęs teisėjas: „Tai neeilinė, rezonansinė byla“

Vardai

K.Meschino širdį užkariavęs vaikinas – praeityje žinomo mafiozo R.Daškevičiaus sūnus

Kultūra

Netekome literatūros kritiko Aleksandro Žalio

Gyvenimas

Kai seksualiniu priekabiavimu apkaltintos moterys: #MeToo istorijų pamokos

Aktualu

Akmuo iš Kupiškio rajono laukų bus pastatytas Žalgirio mūšio vietoje

Vardai

Atgal į mokyklą

Parašykite atsiliepimą apie 15min