Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Norvegijos klubas priima tik jaunesnius kaip 40 metų darbuotojus – kalti pagyvenę lietuviai ir lenkai

Vakarėlis
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vakarėlis
Šaltinis: 15min
0
A A

Norvegijos Floro miestelyje veikia vienintelė diskoteka „Salto 56“, tačiau jos šeimininkai darbuotojams įvedė amžiaus cenzą – čia gali dirbti tik asmenys iki 40 metų. Ir viskas per pagyvenusius lietuvius bei lenkus, kurie priekabiavo prie jaunų merginų, rašo Norvegijoje gyvenančių lenkų portalas mojanorwegia.pl.

„Net nuolatiniai klientai nebesilanko. Dėl dviejų priežasčių – triukšmo ir priekabiavimo“, – pareiškė klubo atstovas.

Taip elgiasi visi svetimšaliai, gyvenantys šiame Norvegijos miestelyje, bet įkyriausi, anot klubo savininkų, yra lietuviai ir lenkai. „Jie, matyt, savo tėvynėje kitaip elgiasi su moterimis“, – svarstė norvegai.

įkyriausi, anot klubo savininkų, yra lietuviai ir lenkai. „Jie, matyt, savo tėvynėje kitaip elgiasi su moterimis“, – svarstė norvegai.

„Senos kiaulės“

Apribojimai galioja jau mėnesį. „Turėjome daug užsieniečių darbuotojų. Vien „senos kiaulės“, švelniai sakant. Sėdėdavo prie garso kolonėlių ant grindų ir laukdavo jaunų merginų. Todėl niekas nebenorėjo šokti“, – skundžiasi norvegai.

Kadangi nepriimti į darbą žmogaus vien todėl, kad jam jau yra 40 metų, negalima, nuspręsta apriboti visų ateinančiųjų į klubą amžių.

Savininkų teigimu, draudimas paveikė – situacija klube išties pagerėjo. Vyresniems gyventojams siūloma paprasčiausiai eiti į kitą vietą, kur renkasi jų bendraamžiai. Ten esą ribojamas jaunų žmonių lankymasis – įleidžiami tik sulaukę 23-ejų.

Bet dirbti užsieniečiai tame klube nenori – ten jiems trūksta jaunų merginų.

Toks draudimas nepažeidžia jokių Norvegijos teisės aktų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min