Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 27d. 18:55

Norvegijos policija ieško 9 metų Lijos Beniušytės, kurią motina galėjo išvežti į Lietuvą

Lija Beniušytė ir jos biologinė motina Loreta Daškevičė
Nuotr. iš „Norvegijos lietuviai“ / Lija Beniušytė ir jos biologinė motina Loreta Daškevičė

Norvegijoje ieškoma devynerių metų mergaitė Lija Beniušytė, kuri neatėjo į mokyklą Stjordalo mieste ir negrįžo pas globėjus, rašo portalas „Norvegijos naujienos“.

Policija teigia, kad paskutinį kartą mergaitę matė prie mokyklos, bet ji neatėjo į rankinio treniruotę. Matyt, kalbama apie vieną iš lietuvių vaikų, kuris buvo Norvegijos tarnybų paimtas iš šeimos ir perduotas globėjams. Lietuvė motina pasiėmė savo vaiką ir išsivežė namo.

Pasak policijos, mergaitės motina buvo pastebėta Lanke prieš mergaitės dingimą, todėl policija mano, kad motina išsivežė mergaitę į Lietuvą. Policija paskelbė automobilio markę ir numerį, kuriuo galimai motina išsivežė mergaitę.

Policija taip pat apklausė vyrą, kuris nėra mergaitės tėvas, bet palaiko artimus santykius su jos motina. „Jis teigė, kad mama ir dukra yra Lietuvoje“, – teigė vyriausiasis tyrėjas Annaras Sparby. Pasak tyrėjo, vyras teigė, kad mama negalėjo gyventi be dukros.

9 metų amžiaus Lija Beniušytė ir jos motina Loreta Daskevise (44 metai) (lietuviškai pavardė tikriausiai rašoma Daškevičė, – red. past.) ieškomos tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu, praneša Norvegijos portalas bladet.no

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min