Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pagalba Australijos lietuviams: Lietuvos ambasada Japonijoje rengia konsulinę misiją į Melburną

Melburnas, Australija
SXC nuotr. / Melburnas, Australija
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos ambasada Japonijoje spalio 5–7 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Australijos miestą Melburną, kurios metu Lietuvos piliečiams bus teikiamos konsulinės paslaugos.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, konsulinio dokumentų legalizavimo, Lietuvos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei šešių mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos, dėl Lietuvos pilietybės bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

Lietuvos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis konsuliniai pareigūnai priims Melburno lietuvių klubo patalpose (Melbourne Lithuanian Club, 44 Errol Street, North Melbourne).

Konsulinės misijos Melburne darbo laikas bus skelbiamas Lietuvos ambasados Japonijoje interneto tinklalapyje http://jp.mfa.lt. Dėl išankstinės registracijos maloniai prašome kreiptis į Lietuvos garbės konsulę Melburne Danutę Levickis telefonu +61-3-9840-0070 arba el. paštu lithconsul@yahoo.com.au.

Išvažiuojamosios konsulinės misijos organizuojamos nuo tada, kai 2009-ųjų birželį į Lietuvos pasą papildomai elektroniniu būdu pradėta įrašinėti asmens biometrinius duomenis ir pirštų atspaudus.

Konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min