Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 15d. 13:50

Per kraupų išpuolį Didžiojoje Britanijoje mačete padurtas 24-erių lietuvis

Paulius Petrašiūnas (kairėje) ir Seanas Bulle'as
JK policijos nuotr. / Paulius Petrašiūnas (kairėje) ir Seanas Bulle'as

Didžiojoje Britanijoje, Vulverhamptono mieste, per kraupų išpuolį mačete daugiabučių namų rajone padurtas lietuvis – 24-erių Paulius Petrašiūnas, praneša metro.co.uk.

Lietuvis, vienerių metų berniuko tėvas, pirmadienį buvo užpultas viename iš miesto rajonų 17.30 val. vietos laiku. Šio išpuolio liudininkai įvykį apibūdino kaip „beprotišką smurto aktą“.

Gavę pranešimą apie įvykį į vietą atskubėjo policija bei greitosios pagalbos medikai, tačiau 24-erių lietuviui mirtis konstatuota buvo įvykio vietoje.

Kol kas dėl išpuolio niekas nėra suimtas, tačiau Vakarų Midlendo policija paskelbė 20-mečio Seano Bulle'o paiešką ir prašo visų, turinčių informacijos, susisiekti.

Kaip rašo metro.co.uk, iš Lietuvos kilęs Paulius Petrašiūnas turėjo vienerių metų sūnų.

„Ilsėkis ramybėje. Mylime tave ir visada mylėsime. Tavo mažoji sesuo visada tavęs ilgėsis“, – apie netektį rašė sugniuždyta lietuvio šeima.

Įvykio liudininkai pasakoja girdėję garsius riksmus ir prašymus „nedaryti to“.

„Mes sunkiai dirbame ir aiškinamės visas šio žiauraus įvykio aplinkybes. Turime pagrindo įtarti, kad su žmogžudyste gali būti susijęs S.Bulle'as, todėl intensyviai jo ieškome. Norėčiau pasiųsti jam žinią ir paprašyti pasielgti teisingai ir pačiam kreiptis į policiją“, – sakė įvykį tiriantis detektyvas Jimas Mahonas.

Komentarai: 7

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min