Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prievartautojas iš Lietuvos Didžiojoje Britanijoje nuteistas kalėti iki gyvos galvos

Gintas Burinskas
Didžiosios Britanijos policijos nuotr. / Gintas Burinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiosios Britanijos apeliacinis teismas nutarė, kad prievartautojas iš Lietuvos 37 metų Gintas Burinskas anksčiau buvo nubaustas per švelniai. Teismo sprendimu vietoj septynerių metų Lietuvos pilietis už grotų turėtų praleisti visą gyvenimą. Tiesa, bausmė dar galės būti peržiūrėta po šešerių metų, praneša aboutmyarea.co.uk.

Apeliacinis teismas sprendimą grindžia tuo, kad G.Burinsko nusikaltimas buvęs itin žiaurus, o prieš tai skirta bausmė nepakankamai apsaugojo visuomenę nuo šio pavojingo nusikaltėlio.

G.Burinskas 2012 m. antrą Šv. Kalėdų dieną Northemptone išprievartavo moterį. Auka apie 4 val. ryto ėjo keliu ir netoli sankryžos pastebėjo G.Burinską. Šis sugriebė 31-erių metų moteriai už kaklo, suspaudė trachėją, ši kone neteko sąmonės. Kuomet atsitokėjo ėmė šauktis pagalbos, tačiau prievartautojas vėl užspaudė jai gerklę.

Kai moteris atsipeikėjo, G.Burinskas ją buvo nusitempęs į krūmynus ir prievartavo. Vyro išpuolis truko dešimt minučių, o kai auka bandė pabėgti, G.Burinskas vėl ją užpuolė. Pargriovęs moterį lietuvis ją spardė ir daužė. Per užpuolimą auka neteko dviejų dantų.

G.Burinskas iki nusikaltimo Didžiojoje Britanijoje pragyveno vos mėnesį. Iš Lietuvos vyras emigravo iškart po to, kai atliko bausmę Lietuvoje.

G.Burinskas dar 2002 metais už išprievartavimą buvo nuteistas gimtinėje. Už grotų jis sulaukė dar vienos, šešerių metų bausmės, ji skirta už neteisėtą narkotinių medžiagų vartojimą. Kalėjime Lietuvoje jis praleido dešimtmetį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min