Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Psichiatrijos ekspertas apie lietuvės Gabrielės Žebrovskytės žudiką: „Jis yra pavojingas“

Vokietijoje nužudyta Gabrielė Z.
Vokietijos policijos nuotr. / Vokietijoje nužudyta Gabrielė Z.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vokietijoje savo išvadas dėl bulgaro Emilio S., kaltinamo lietuvės Gabrielės Žebrovskytės nužudymu, pateikė psichiatras.

Neseniai Bulgarijos pilietis Emilis S. nutraukė tylą ir prisipažino šaltakraujiškai nužudęs lietuvę G.Žebrovskytę.

Jis pripažino, kad G.Žebrovskytė „mirė nuo jo rankų“. „Aš esu kaltas dėl jūsų dukters mirties. Jei galėčiau atsukti laiką atgal, padaryčiau tai“, – per savo advokatą kreipdamasis į nužudytosios motiną Loretą Žebrovskienę kalbėjo Emilis S.

Dėl savo noro naudoti smurtą, jis yra pavojingas, – pareiškė ekspertas profesorius dr. Klausas Foersteris.

Vokietijos portalas Morgenweb.de antradienį paskelbė, kad psichiatrijos ekspertas tarė savo žodį dėl teisiamojo Emilio S.

„Dėl savo noro naudoti smurtą, jis yra pavojingas visuomenei. Man taip pat buvo pasakyta, kad teisiamasis man neteiks jokių komentarų“, – pareiškė ekspertas profesorius dr. Klausas Foersteris.

Jis taip pat teigė, kad kaltinamasis „turi baudžiamojo elgesio problemų“. „Jis nesugeba pasimokyti iš patirties“, – teigė psichiatras, primindamas, kad teisiamasis nusikalsta jau ne pirmą kartą.

Priminsime, 2013 metų rugpjūtį 20-metė Mykolo Romerio universiteto studentė Gabrielė Žebrovskytė pirmą kartą išvyko iš Lietuvos studijuoti pagal mainų programą į Manheimo universitetą. Tačiau į tėvynę jau nebegrįžo.

Lietuvės kūnas rastas krūmuose po Kurto Schumacherio tiltu, netoli tramvajų stotelės. G.Žebrovskytė buvo išprievartauta, nužudyta ir apiplėšta 2013 metų spalio 3 d. tarp 21.30 ir 22 val.

Policijos duomenimis, Gabrielė spalio 3 d. apsilankė universiteto kino vakare „Movie Night“. Tyrėjai išsiaiškino, kad žudiko G.Žebrovskytė nepažinojo – atsidūrė netinkamoje vietoje netinkamu laiku.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min