Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 7d. 20:37

R.Poškaus nužudymas Anglijoje: nužudytasis prieš mirtį grasino nužudyti savo partnerę

Anglijos policija.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Anglijos policija.

Anglijoje toliau nagrinėjama lietuvio Rolando Poškaus nužudymo Halo mieste byla. Kaip skelbia portalas hulldailymail.co.uk, nužudytasis „grasino nužudyti savo partnerę prieš mirtį“.

Kaimynė girdėjo, kaip vyriškis grasino ją nužudyti vos kelios dienos prieš tai, kai, kaip įtariama, pats buvo nužudytas.

Nuogas 52-ejų lietuvio R.Poškaus kūnas buvo rastas pelkėtoje vietoje birželio 15 d., praėjus dviem dienoms po to, kai jis, kaip įtariama, mirtinai buvo sumuštas savo namuose.

Jo partnerės sūnus 24-erių Mantas Pundžius ir ketveriais metais vyresnis jo draugas Stanislovas Bozys teisiami, tačiau abu neigia žudę. Dar viena kaltinamoji R.Poškaus partnerė 42-ejų Janina Milieškienė taip pat teisme neigė bendrininkavusi.

Kaimynystėje gyvenanti moteris sakė girdėjusi, kaip R.Poškus plūdo J.Milieškienę netrukus po to, kai jie įsikėlė į butą birželio 10 d.

Lietuvė kaimynė pasakojo, kad ji girdėjo kaip vyras labai garsiai plūdo moterį. „Jis kalbėjo labai blogus dalykus jai“, – teigė ji.

„Jis keikėsi rusiškai. Tai buvo bjaurūs dalykai. Kadangi lietuviškų keiksmažodžių neturime, keikiamės rusiškai“, – paaiškino ji.

„Tai buvo blogiausi žodžiai, kuriuos įmanoma pasakyti moteriai. Ar norite, kad juos įvardyčiau? Tu esi k***, tu esi tinginė“, – įvardijo kaimynė.

Paklausta, ar ji girdėjo, kad jis grasino ją nužudyti, kaimynė atsakė, kad „taip“.

Moteris teigė esanti beveik įsitikinusi, jog vyras buvo neblaivus.

Ji prisipažino, kad su vyru dėl Janinos labai nerimavo. Vis dėlto ji teigė niekuomet nemačiusi, kad Rolandas būtų ją lietęs.

Tačiau teisme buvo išgirsta, kad J.Milieškienė darbovietėje buvo pasiskundusi, kad R.Poškus ją kartą pastūmė. Taip pat pareikšta, kad į parduotuvę jis dažnai užsukdavo įkaušęs – nuo jo trenkdavo alkoholiu, jis šaukdavo ant savo partnerės, kuri „šypsodavosi ir bandydavo jį nuraminti“. Ji, pasak liudininkų, buvo labai mandagi.

Birželio 12 d. J.Milieškienė darbe pasirodė kaip įprasta – 10 val. Tačiau kitą dieną ji laukė kolegės lauke apie 9.50 val. Kolegės teigimu, J.Milieškienė „darė daug klaidų“, pavyzdžiui, žymėjo klaidingas datas ant maisto produktų.

15min primena, kad 52-ejų Rolando Poškaus kūnas su smurto žymėmis buvo rastas Orchard Park kvartale, Dane Park Road gatvėje, birželio 15 d.

Teismas tęsiasi toliau.

Temos: 2 Anglija Nužudymas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:34
05:58
03:39

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min