Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2015 kovo 3d. 12:23

Reichstago pašonėje bandė susideginti Lietuvos pilietis rusas

Policija budi prie Reichstago pastato
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Policija budi prie Reichstago pastato

Vokietijos leidinys „Morgen Post“ rašo apie pirmadienio incidentą prie Reichstago, kurio aplinkynės dar aiškinamos. Objektų saugos tarnyba paskutinę minutę užkirto kelią tragedijai – vyras bandė susideginti.

Pirmadienio popietę dramatiška gelbėjimo akcija vyko Berlyno Respublikos aikštėje. 47–erių metų vyras, kaip vėliau paaiškėjo, turintis rusišką ir lietuvišką pasus,  priešais Reichstagą apsipylė degiu skysčiu. Saugos tarnyba laiku užkirto kelią tragedijai – sutrukdė vyro ketinimams. Vyriškis nenukentėjo.

Apsaugininkai pamatė, kaip vyras apsipylė skysčiu ir skubiai sureagavo.

Policijos duomenimis, du apsaugos darbuotojai bandymą nusižudyti pastebėjo apie 12.20 val. Apsaugininkai pamatė, kaip vyras apsipylė skysčiu ir skubiai sureagavo. 37-erių Reichstago apsaugos darbuotojas su 44-erių kolege vyriškį paskutiniu momentu parvertė ant žemės ir taip išgelbėjo jam gyvybę.

Policijos atstovas informuoja, kad žiebtuvėlį vyras jau laikė rankoje, laimei, jis neįsižiebė. Manoma, kad tragedijai kelią užkirto aplinkybės: greita abiejų apsaugininkų reakcija ir gūsingas vėjas.

Apie savižudybės motyvus policijos atstovai jokių komentarų nepateikia.

Ar šis poelgis turi politinių motyvų ir ar jis susijęs su Rusijos opozicijos lyderio Nemcovo nužudymu, nekomentuojama.

47–erių metų vyras perduotas medikų globai, greitosios pagalbos automobiliu nuvežtas į ligoninę. Jis turėjo rusišką ir lietuvišką pasą, pats sakė, kad yra rusų tautybės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min