Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 5d. 13:16

Šiaurės Airijoje – dar vienas neapykantos nusikaltimas prieš lietuvius

Išpuolis prieš lietuvius
Anglija.lt nuotr. / Išpuolis prieš lietuvius
Šiaurės Airijoje įvykdytas neapykantos nusikaltimas prie lietuvius. Tai jau ne pirmas atvejis Jungtinėje Karalystėje, kai taikomasi į mūsų tautiečius.

Britų spauda skelbia, kad Šiaurės Airijos Larno mieste ankstyvą ketvirtadienio rytą ant namo, kuriame gyveno du jauni lietuviai, buvo parašyta „Get Out“ („Varykit iš čia“) ir išdaužtas namo langas. Tai pat buvo išdaužyti ir šalia namo stovėjusio lietuvių automobilio langai.

Vietos televizijos reportaže sakoma, kad lietuviai dirba vietiniame paskirstymo centre. Juos labai teigiamai įvertino namo šeimininkė ir kaimynai. Namo šeimininkė labai apgailestavo, kad įvyko toks incidentas.

Šis neapykantos nusikaltimas sulaukė ir Šiaurės Airijos parlamento narių dėmesio.

„Šiuos vyrus neabejotinai išgąsdino tai, kas įvyko. Jie to tikrai nesitikėjo. Dabar šie vyrai ketina išvykti, ir dėl to mums yra labai liūdna. Tai geri žmonės, kurie tapo tokio išpuolio aukomis. Esame nusivylę, tikrai to nenorime. Raginu visus, turinčius informacijos, suteikti jos policijai“, – sakė Š. Airijos parlamento narys, atstovaujantis DUP partijai, Gordonas Lyonsas.

Policija šį incidentą vertina kaip neapykantos nusikaltimą ir prašo ką nors žinančių apie šį pranešti telefonu 101.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Anglija.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min