Dabar populiaru
Publikuota: 2016 lapkričio 30d. 14:10

Tarp „Europolo“ ieškomiausių nusikaltėlių – keturi lietuviai

Iš kairės į dešinę. V.Panka, M.Čivinskas, A.Garšva, A.Ringaila.
Europol / Iš kairės į dešinę. V.Panka, M.Čivinskas, A.Garšva, A.Ringaila.

„Europolas“ paskelbė sąrašą labiausiai ieškomų pavojingų nusikaltėlių iš ES šalių sąrašą. Paskelbtame 60-tuke ir keturios lietuviškos pavardės.

33-ejų Arūnas Garšva ieškomas jau keletą metų po to, kai 2011-aisiais apkaltintas pasikėsinimu nužudyti bei sunkiu kūno sužalojimu. Anglijos Lydso mieste vyras užpuolė ir sužeidė prostitute dirbusią moterį. Po lytinių santykių su auka vyras, įtariama, laikė ją iškišęs pro trečiame aukšte esančio buto langą, o po kurio laiko paleido žemyn.

Europol/Arūnas Garšva
Europol/Arūnas Garšva

Bijodama, kad lietuvis ją nužudys, moteris, kuriai penkiose vietose lūžo stuburo slanksteliai bei uodegikaulis, nušliaužė per gatvę ir ten sulaukė praeivių pagalbos.

33-ejų Marius Čivinskas jau dešimtmetį ieškomas už nužudymą bei sunkų kūno sužalojimą. 2006-aisiais ginčo metu vyras šovė vienam iš ginčo dalyvių į nugarą. Po sunkios šautinės žaizdos auka ligoninėje mirė.

Europol/Marius Čirvinskas
Europol/Marius Čivinskas

Kitas lietuvis kaltinamas prekyba narkotikais bei psichotropinėmis medžiagomis. 49-erių Vygantas Panka, kartu su sūnumi Roku Panka prieš dvejus metus suformavo organizuotą grupuotę. Pagrindinė vyrų veikla buvo neteisėtai įsigyti, laikyti bei kontrabandos būdu į Lietuvą gabenti kokainą.

Europol/Vygantas Panka
Europol/Vygantas Panka

Lietuvis susitarė su krovinių kompanijos direktoriumi, kad šio vežėjai iš Kolumbijos į Lietuvą pargabens 80 kg anglyje paslėpto kokaino. Ši pernai Lietuvos pareigūnų aptikta siunta buvo itin gudriai paslėpta, tačiau policija sulaikė krovinį, o operacijai vadovavusio lietuvio dar nerado.

„Agurkinių“ grupuotės narys, 37-erių Algimantas Ringaila – tikras galvos skausmas Airijos pareigūnams. Vyras kaltinamas narkotikų laikymo ir gabenimo labai dideliais kiekiais organizavimu nuo 2004-ųjų iki 2014-ųjų metų.

Europol/Algimantas Ringaila
Europol/Algimantas Ringaila

Pareigūnai prašo turinčių bet kokios informacijos apie ieškomuosius susisiekti su policija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min