Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už vertingą informaciją lietuvės studentės nužudymo byloje – 10 000 eurų atlygis

Šventos Mišios
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vokietijoje nužudyta Gabrielė Z.
Šaltinis: 15min
0
A A

Praeitą savaitę nužudytos studentės iš Lietuvos Gabrielės Žebrovskytės tyrimui vis dar nejudant į priekį, Manheimo prokuratūra ir policija antradienį paskyrė 10000 eurų prizą už vertingą informaciją, padėsiančią atskleisti nusikaltimą.

Dar pirmadienį specialusis šiam nusikaltimui tirti sudarytas būrys buvo padvigubintas, ir dabar jį sudaro 52 pareigūnai.

Policijos atstovas spaudai Martinas Bollas sakė, kad apklausta jau 50 liudininkų, informacija apie įtartinus asmenis plaukia, tačiau pasistūmėti studentės nužudymo tyrimo byloje kol kas nepavyko. Todėl antradienį nuspręsta skirti atlygį. Šiuos pinigus gali gauti tik privatūs žmonės, o ne valdininkai, kuriems pagal pareigas priklauso tirti nusikaltimą.

Antradienį taip pat nuspręsta paskelbti ir dar vieną telefono numerį, kuriuo galima policijai kiaurą parą teikti informaciją, nors kiek susijusią su šia byla. Policiją itin domina, kur ir su kuo ji galėjo išeiti po filmo peržiūros universitete spalio 3 dienos vakare. Ten ją liudininkai ir matė paskutinį kartą gyvą.  Pasitikėjimo telefonai: +496211746600 ir +49621104343. 

Pagal mainų programą į Vokietiją atvykusios studentės kūnas Manheime rastas penktadienį. Policijos duomenimis, Gabrielė spalio 3 d. apsilankė universiteto kino vakare „Movie Night“. Tarp 21.30 val. ir 22 val. ji išėjo. Iki šiol lieka neaišku, ar ji iškart pasuko į namus, ar ėjo dar kur nors su nepažįstamu žmogumi. Kitą dieną ji rasta negyva.

Vokietijos portalas „Bild“ antradienį aprašė susitikimą su 20-metės G.Žebrovskytės tėvu gimtojoje Naujojoje Akmenėje. „Turiu tik vieną klausimą, – sako skausmo iškreiptu veidu Gabrielės tėvas 47-erių Artūras, – Gabrielė buvo gera studentė, sunkiai dirbo, kad taptų geru žmogumi, tai kodėl jos gyvenimas turėjo baigtis šitaip?“

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vokietija
Parašykite atsiliepimą apie 15min