Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Viktorui Bružui pateikti įtarimai dėl dvigubos žmogžudystės Didžiojoje Britanijoje

Viktoras Bružas
„Facebook" nuotr. / Viktoras Bružas
Šaltinis: 15min
0
A A

Dėl dviejų pagyvenusių britų nužudymo šeštadienį įtarimai oficialiai pateikti 38 m. Lietuvos piliečiui Viktorui Bružui. Šeštadienį jis stojo prieš teismą, kuris V.Bružo sulaikymą pratęsė iki kito posėdžio, kuris vyks ketvirtadienį. Tiksli nužudytojų mirties priežastis taip pat bus paskelbta kitą savaitę, tačiau jau dabar aišku, kad jie buvo žiauriai subadyti ketvirtadienį paryčiais savo namuose.

Dėl šio nusikaltimo V.Bružas buvos sulaikytas ketvirtadienį vakare apklaustas. 

Gatvėje prie nužudytųjų namo rastas peilis, kuriuo galėjo būti įvykdytas nusikaltimas.

Policijos duomenimis, V.Bružas galėjo mirtinai subadyti 55 metų Patricką ir 54 metų Gillianą Kettyle'us jų namuose Felčame ankstyvą ketvirtadienio rytą.

Gatvėje prie nužudytųjų namo rastas peilis, kuriuo galėjo būti įvykdytas nusikaltimas.

Tėvų kūnus surado šešiolikmetis nužudyto vyro sūnus Timothy. Manoma, kad per egzekuciją jis buvo pasislėpęs ir užsirakinęs savo kambaryje, tačiau šį tą girdėjo.

Pora buvo V.Bružui pažįstama. Lietuvis dirbo nužudytųjų įmonėje statybininku, o jo buvusi žmona Kristina Bružienė buvo Kettyle'ų įmonės sekretorė.

V.Bružas su Kristina buvo susituokę nuo 2008 m., kartu susilaukė sūnaus, išvyko į Didžiąją Britaniją ir ten pernai išsiskyrė. Manoma, kad skyrybų priežastis – V.Bružo girtuoklystės ir smurtas.

Ieškojo žinių Lietuvoje

Tuo tarpu V.Bružo sesuo žurnalistams penktadienį sakė, kad jos brolis, nors augęs be tėvų, buvo šeimos žmogus. Ji teigė, kad žudyti V.Bružas galėjo nebent ko nors palieptas.

Tirdami nusikaltimą britų policininkai kreipėsi į Interpolą. Interpolo pareigūnai penktadienį atvyko į Kaune esančią mokyklą, kurioje kadaise mokėsi V.Bružas, ir peržiūrėjo jo charakteristiką.

1993 m., sulaukęs 16 metų amžiaus, V.Bružas mokyklą metė.

Įrašuose matyti, kad vyras buvo prastas mokinys – per vienerius mokslo metus sugebėjo pamokose pasirodyti tik dukart, garsėjo smurtu. 1993 m., sulaukęs 16 metų amžiaus, V.Bružas mokyklą metė.

Mokyklos direktorius V.Bružą prisiminė, kaip šiurkštų, blogo charakterio, piktą vaiką.

Direktoriaus pavaduotojas Vytas Kazlauskas tokio mokinio nė neatsiminė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min