Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 10d. 22:14

Vokietijoje nužudytos lietuvės Gabrielės Žebrovskytės atminimas pagerbtas eisena nusikaltimo vietos link

Vokietijoje nužudyta Gabrielė Z.
Vokietijos policijos nuotr. / Vokietijoje nužudyta Gabrielė Z.

Ketvirtadienio popietę Manheimo universitetas bei miesto bendrija, dalyvaujant Manheimo miesto merui dr. Peteriui Kurzui, surengė Vokietijoje nužudytos lietuvės Gabrielės Žebrovskytės atminimo vakarą universiteto auloje. Po paminėjimo visi susirinkusieji pakviesti su degančiomis žvakėmis prisijungti prie atminimo eisenos nusikaltimo vietos link.

Į Manheimą dalyvauti atminimo vakare išvyko Mykolo Romerio universiteto (MRU), kuriame studijavo Gabrielė, Socialinės politikos fakulteto dekanė prof. dr. Leta Dromantienė ir dvi velionės mokslo draugės.

G.Žebrovskytė pagal „Erasmus“ mainų programą nuo šių metų rugpjūčio 20 d. keturiems mėnesiams yra išvykusi studijuoti į Manheimo universitetą Vokietijoje.

Seksualinio nusikaltimo auka

Lietuvė tapo seksualinio nusikaltimo auka, rašo ir Morgenweb.de. Šis portalas skelbia, kad mergina į Vokietiją atvyko vasaros pabaigoje ir gyveno studentų bendrabutyje.

Lietuvės kūnas rastas krūmuose po Kurto Schumacherio tiltu, netoli tramvajų stotelės. Nusikaltimo vieta nedelsiant buvo aptverta, ieškota nusikaltėlio pėdsakų.

Maždaug 30 pareigūnų šeštadienio naktį dirbo, tirdami šį nužudymą. Pareigūnai atmeta versiją, kad mergina mirė nuo narkotikų. Tokia versija buvo kilusi, nes vietoje, šalia kurios rastas jos kūnas, dažnai renkasi stiprius narkotikus vartojantys asmenys. Vis dar neaišku, ar mergina pažinojo savo žudiką ar tapo atsitiktine auka.

Pareigūnai ieško žmonių, kurie naktį iš ketvirtadienio į penktadienį matė lietuvę ar ką nors žino, kas galėtų padėti ištirti įvykį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min