Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš sodelio veja šunis, rūkalius ir girtaujančius

Apie muziejaus prieigose pradėjusius galioti draudimus skelbia ant suoliukų pritvirtinti ženklai.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Apie muziejaus prieigose pradėjusius galioti draudimus skelbia ant suoliukų pritvirtinti ženklai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Neapsikęsdami Vienybės aikštės pakraštyje girtuokliaujančio ir rūkančio jaunimo bei šunis vedžiojančių miestiečių, Vytauto Didžiojo karo muziejaus darbuotojai pagalbos kreipėsi į miesto savivaldybę.

„Muziejaus atstovas man pasiguodė, kad alkoholį vartojantys, rūkantys jaunuoliai Vytauto Didžiojo karo muziejaus panteonui rodo didelę nepagarbą, – dėstė už kultūros sritį atsakingas Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius. – Toje vietoje yra iškiliausių mūsų žmonių paminklai, dega amžinoji ugnis, šalia – Nežinomo kario kapas. Girtuokliauti toje vietoje yra didžiulė nepagarba visai mūsų istorijai. Čia turėtų būti ramių pasivaikščiojimų, susikaupimo vieta.“

Vicemeras su muziejaus atstovais rado išeitį – panteono teritorijoje buvo įrengti du ženklai, draudžiantys šioje vietoje vartoti alkoholį, rūkyti ir vedžioti keturkojus augintinius. Artimiausiu metu muziejaus sodelyje turėtų būti įrengti dar du tokie pat ženklai. „Norėčiau, kad tokie ženklai būtų pakelti aukštai, didesni ir dar labiau matomi. Reikėtų, jog visi įeinantys į šią zoną juos puikiai matytų“, – teigė S.Buškevičius.

Tiesa, „15min“ žiniomis, šiuos vicemero norus ne itin palankiai įvertino su panteonu tiesiogiai susiję architektai, nesutikę, jog šią jau susiformavusią erdvę sudarkytų didžiuliai ir ryškūs draudžiamieji ženklai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min