Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 20d. 16:35

100 metų sulaukęs kaunietis žavi stiprybe ir energija

100 metų sulaukęs kaunietis žavi stiprybe ir energija
100 metų sulaukęs kaunietis žavi stiprybe ir energija

Garbingas amžius – ne kliūtis gyventi pilnavertį, aktyvų gyvenimą, kasdien domėtis savo miesto ir šalies aktualijomis bei turėti savo mėgstamą hobį. Tuo įsitikinti galima žvelgiantį į kaunietį Antaną Petrulionį, ką tik pažymėjusį savo 100 metų jubiliejų.

„Visų kauniečių vardu noriu Jus pasveikinti garbingo jubiliejaus proga ir pasidžiaugti jūsų stiprybe, sveikata ir nuveiktais darbais. Linkiu, jog jūsų optimizmas ir energija būtų įkvėpimo šaltinis visiems kauniečiams“,- sveikindamas šimtametį, linkėjo Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Būdamas 19 metų, A. Petrulionis nusprendė pasirinkti staliaus amatą ir savo darbais iki šiol žavi artimuosius bei kaimynus. Daugiabučio namo rūsyje įsirengęs dirbtuves net ir sulaukęs 100-ojo gimtadienio A. Petrulionis vis dar nepamiršta tiek metų puoselėto talento drožinėti, o namus puošia jo kūriniai.

„Jeigu jaunystėje kas nors būtų pasakęs, jog sulauksiu šimto metų, tikrai būčiau juo nepatikėjęs. Jau nuo 14 metų dirbau fizinius darbus, bet tai nesukliudė man pragyventi tiek metų. Jei moki dirbti teisingai, darbas nekenkia, o tik prideda stiprybės“,- merui pasakojo kaunietis.

Šimtamečio vaikai pasakojo, jog dabar jų tėtis dienas leidžia prie televizoriaus ekrano ir skaitydamas laikraščius. O didžiausia senolio aistra - sporto varžybų stebėjimas, pradedant biliardu ir baigiant krepšiniu.

A. Petrulionis užaugo Alytaus rajone, ūkininkų šeimoje su dar penkiais broliais ir seserimis. Su žmona Marija susilaukęs keturių vaikų, dabar šimtametis džiaugiasi 7 anūkais bei 4 proanūkiais.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min