Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aiškėja, kaip vyks Laisvės alėjos rekonstrukcija

Ketvirtadienį vakare Laisvės alėjos rekonstrukcijai besiruošiančių statybos bendrovių atstovai centrinėje miesto gatvėje gyvenantiems kauniečiams ir kavines ar parduotuves valdantiems verslininkams pristatė darbų eigą
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Ketvirtadienį vakare Laisvės alėjos rekonstrukcijai besiruošiančių statybos bendrovių atstovai centrinėje miesto gatvėje gyvenantiems kauniečiams ir kavines ar parduotuves valdantiems verslininkams pristatė darbų eigą
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį vakare Laisvės alėjos rekonstrukcijai besiruošiančių statybos bendrovių atstovai centrinėje miesto gatvėje gyvenantiems kauniečiams ir kavines ar parduotuves valdantiems verslininkams pristatė darbų eigą. Pasak rangovų, pirmieji rekonstrukcijos darbai prasidės balandžio pradžioje – iš karto po Šv. Velykų, praneša Kauno savivaldybė.

Laisvės alėjos rekonstrukcija bus pradėta nuo A.Mickevičiaus g.

Iki šių metų pabaigos, atkarpoje tarp A.Mickevičiaus g. ir Soboro, bus sutvarkytos požeminės komunikacijos, paklota granitinė danga, o kitąmet, planuojama, bus tvarkoma ir pati Nepriklausomybės aikštė.

„Viršutinę dangą – konkrečiai granitą – iki Nepriklausomybės aikštės tikimės  pakloti iki šių metų pabaigos, o aikštės dangą pakeisti per 2016 metus“, –cituojamas Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Pagal reikalavimus su granitine danga bus atliekami bandymai: tikrinamas jos atsparumas šalčiui, vandens sugėrimo savybės, kiti parametrai.

Pradės nuo alėjos vidurio

„Pirmiausia darbus planuojame vykdyti vidurinėje Laisvės alėjos dalyje, kad kraštai būtų laisvi, o žmonėms ir aptarnaujančiam personalui būtų užtikrintas praėjimas ir pravažiavimas į parduotuves bei namus. Šį darbų etapą ketiname atlikti per 2-3 mėnesius“, – susitikime su verslininkais bei vietiniais gyventojais kalbėjo bendrovės „Autokausta“ projektų vadovas Artūras Budreika.

Prieš renovaciją bus vykdoma pastatų apžiūra ir foto fiksacija, kad ateityje nekiltų nesusipratimų.

Planuojama, jog visos Laisvės alėjos atnaujinimas bus baigtas iki 2020 metų.

Kaip atrodys rekonstruota Laisvės alėja
Kaip atrodys rekonstruota Laisvės alėja

Rekonstrukcijos metu bus išsaugotos visos 584 liepos.

Pirmąjį rekonstrukcijos etapą vykdys savivaldybės skelbtą konkursą laimėjusių bendrovių „Autokausta“, A.C.B (Latvija) ir „Lietuvos kelių statyba“ konsorciumas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min