Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 30d. 09:18

Apie dešimtąjį sezoną Kauno miesto simfoninis orkestras paskelbė flashmob akcija

Dešimtąjį sezoną pradedantis Kauno miesto simfoninis orkestras šį pirmadienį surengė improvizuotą flashmob akciją.
Dešimtąjį sezoną pradedantis Kauno miesto simfoninis orkestras šį pirmadienį surengė improvizuotą flashmob akciją.

Dešimtąjį sezoną pradedantis Kauno miesto simfoninis orkestras šį pirmadienį surengė improvizuotą flashmob akciją. Tai – pirmasis tokio pobūdžio orkestro pasirodymas Kaune.

Orkestro scena pirmadienį tapo Laisvės alėja. Ant jos grindinio sužymėtos vietos atitiko realų orkestro išsidėstymą scenoje tiek pagal instrumentų grupes, tiek ir pagal jų dydį. Kiekvienas miestietis ar svečias galėjo pasivaikščioti po šią „sceną“, pajusti atstumus, įsiamžinti. Ši instaliacija – sudėtinė orkestro dešimtojo gimtadienio informacinės ir edukacinės kampanijos dalis.

„Per dešimt metų orkestras nuveikė tikrai daug: koncertais, įvairiais projektais džiugino klausytojus. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi orkestro veikla“, - sakė Kauno miesto simfoninio orkestro vadovas Algimantas Treikauskas.

„Prieš 10 metų Kauno miesto taryba pritarė simfoninio orkestro steigimui Kauno mieste. Nuo to laiko Kauno miesto simfoninis orkestras tapo neatsiejama Kauno ir šalies kultūrinio gyvenimo dalis. Per  beveik 10 metų šis orkestras įgyvendino ne vieną muzikinį projektą, grojo su muzikos legendomis, savo pasirodymais ir gastrolėmis garsino Kauno ir Lietuvos vardą. Šiandien Kauno simfoninis orkestras dar kartą įrodo, kad jam svarbus miesto kultūrinis, muzikinis gyvenimas, žmonių susipažinimas su juo. Tikiuosi, kad ši akcija paskatins kauniečių norą artimiau susipažinti su Kauno miesto simfoniniu orkestru ir jo atliekamais kūriniais“, - teigė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min