Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauniečiai naudojasi galimybe prisidėti prie įvažų remonto

Pirmoji įvaža šiemet kartu su juridinio asmens parama bus tvarkoma Raudondvario plente.
Pirmoji įvaža šiemet kartu su juridinio asmens parama bus tvarkoma Raudondvario plente.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gyventojai ir pelno nesiekiantys ribotos civilinės atsakomybės juridiniai asmenys turi galimybę trečdaliu prisidėti prie įvažų, gatvių, kelių ir tiesimo bei remonto darbų. Kasmet norinčių prisidėti vis daugėja. Pirmoji įvaža šiemet kartu su juridinio asmens parama sutvarkyta Raudondvario plente.

Pagal dar 2006 m. gruodžio mėnesį priimtą tarybos sprendimą, fiziniai ir juridiniai asmenys, 30 proc. prisidėję prie gatvių, įvažų ar kitų objektų statybos, sulauktų 70 proc. savivaldybės paramos ir projekto įgyvendinimo.

Šiemet paramos sutartis jau buvo pasirašyta su viešąją įstaiga „Ateities ekologija". Prie įvažos sutvarkymo iki įstaigos teritorijos Raudondvario pl. jie prisidėjo kiek daugiau nei 20 tūkst. Lt. Dėl galimybės prisidėti prie panašių darbų jau domisi ir T.Ivanausko, Sukilėlių pr. ir A. Ramanausko-Vanago g. gyventojai.

„Mažai gyventojų žino apie tokią miesto taryboje patvirtintą galimybę, nors visur ją akcentuojame. Vargiai kas prisidės prie kapitalinių gatvių tiesimo darbų, bet kalbame apie esančias įvažas, kurioms reikalingas einamasis remontas. Todėl jei gyventojai susirenka bent trečdalį reikalingos tvarkymui sumos, tai tampa įsipareigojimu savivaldybei rasti kitus 70 procentų", - teigė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Dainius Ratkelis.

Nuo 2008 m. sprendimas buvo pakoreguotas. Prie gatvių, kelių ar kitų objektų statybos šiuo metu gali prisidėti fiziniai ir pelno nesiekiantys ribotos civilinės atsakomybės juridiniai asmenys.

„Objektų darbai atliekami po to, kai fiziniai ir pelno nesiekiantys ribotos civilinės atsakomybės juridiniai asmenys sudaro su savivaldybės administracija sutartį. Joje gyventojai įsipareigoja sumokėti prisidedamą sumą sutartyje nustatyta tvarka", - teigė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Savivaldybės taryba priima atskirą sprendimą dėl darbų finansavimo, organizavimo, atlikimo sąlygų ir tvarkos kiekvienu konkrečiu atveju. Prašymai ir paraiškos dėl inžinerinių statinių, prie kurių finansavimo nori prisidėti patys gyventojai, pateikiami Kauno miesto savivaldybės Asmenų aptarnavimo skyriuje (Laisvės al. 96).
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min