TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno savivaldybė likviduos Kauno kino studiją

Kauno kino studijos krikštatėviai: Vytautas Balsys, Stanislovas Buškevičius ir Edvinas Bindokas
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Kauno kino studijos krikštatėviai: Vytautas Balsys, Stanislovas Buškevičius ir Edvinas Bindokas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno kino studijuoja skaičiuoja paskutines dienas. Sprendimą likviduoti viešąją įstaigą antradienį vienbalsiai priėmė Kauno miesto taryba, tai pranešė miesto savivaldybė.

„Matosi, kad įstaiga yra pasimetusi savo veikloje. Buvo šeši darbuotojai, šiuo metu liko du. Tokia veikla, kokia yra dabar, mūsų tikrai netenkina. Kino studijoje tikrai prasmingą veiklą atliko Kauno filmų biuras. Ši veikla ir toliau bus tęsiama kino teatre „Romuva“. Šiai funkcijai tikrai nereikia atskiros įstaigos ar organizacijos“, – sakė S. Kairys.

Kauno kino studija buvo įkurta 2011 metais. Iš miesto biudžeto tais metais įstaigai buvo skirta 250 tūkst. litų (per 70 tūkst. eurų), 2012 metais – 159 tūkst. litų (46 tūkst. eurų), 2013 metais – 150 tūkst. litų (per 43 tūkst. eurų), o 2014 metais – 155 tūkst. litų (beveik 44 tūkst. eurų).

„Kai buvo kuriama Kauno kino studija, girdėjome daug skambių pareiškimų ir pažadų, kad ši įstaiga garsins Kauną, pritrauks lėšų iš Europos Sąjungos fondų ir kitų šaltinių“, – pasakojo S. Kairys.

Pranešime pažymima, kad nepaisant skiriamo didelio finansavimo, kino studija dirbo nuostolingai. 

Kauno kino studiją įkūrė trys dalininkai – tuometinio vicemero Stanislovo Buškevičiaus atstovaujama Kauno miesto savivaldybė, režisierius Vytautas Balsys ir verslininkas Edvinas Bindokas. Galutinis sprendimas dėl įstaigos likvidavimo bus priimtas visuotiniame Kauno kino studijos dalininkų susirinkime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min