Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2017 birželio 15d. 18:33

Kauno šilumininkai rado sprendimą, kaip nepalikti daugiabučių gyventojų be karšto vandens

Po kelių mėnesių gali brangti klaipėdiečių namus pasiekiantis karštas vanduo.
15min nuotr. / Vanduo/ Asociatyvi nuotr.

Daugiabučių gyventojams karts nuo karto tenka kęsti be karšto vandens. „Kauno energija“ surado sprendimą, kaip to išvengti. Štai vietoje planuoto šilumos (karštam vandeniui ruošti) tiekimo sustabdymo 2 mėnesiams, Kauno Eigulių mikrorajone šilumos tiekimas atnaujinamas anksčiau numatyto termino. Šilumos tiekimą tapo įmanoma atnaujinti panaudojus netradicinį sprendimą – mobiliąją katilinę.

Kaip pranešimu spaudai informuoja "Kauno energija", šilumos (karštam vandeniui ruošti) tiekimas devyniolikai Eigulių mikrorajono namų buvo sustabdytas 2017 m. gegužės 29 d. dėl vykdomos magistralinio šilumos tiekimo vamzdyno rekonstrukcijos.

Planuota, kad šilumos tiekimas bus sustabdytas iki 2017 m. liepos 20 d. 16.30 val. Tačiau, siekiant, kad žmonės patirtų kuo mažiau nepatogumų, buvo panaudotas netradicinis sprendimas – prie šilumos tiekimo tinklo buvo prijungta mobilioji katilinė, kuri šiuo metu jau pradėjo tiekti šilumą.

Šilumos (karštam vandeniui ruošti) tiekimas atnaujintas daugumai atjungtų namų, išskyrus visuomeninį pastatą, esantį P.Lukšio g. 58 ir daugiabučius namus P.Plechavičiaus g. 2, 4, ir 6. Į šiuos pastatus šiluma tiekiama iš kitos tinklo atšakos, todėl tiekti jiems šilumą iš mobiliosios katilinės nėra galimybių.

Visų kitų pastatų gyventojai jau gali naudotis karštu vandeniu. Jo tiekimą į kiekvieną konkretų pastatą turi įjungti šių pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojai. Jei kuriame bute vis dar nebėga karštas vanduo, maloniai prašoma kreiptis į savo pastato šildymo ir karšto vandens sistemas prižiūrintį asmenį ar įmonę. Jų kontaktinius duomenis pagal savo adresą galima rasti čia: šilumos suvartojimas jūsų name.

Šilumos tiekimas laikinai buvo sustabdytas dėl vykdomos magistralinio šilumos tiekimo vamzdyno rekonstrukcijos. Jos metu čia keičiama 500 mm skersmens šilumos tiekimo magistralinio vamzdyno 1,15 km ilgio atkarpa. Rekonstrukcijos metu seni susidėvėję termofikacinio vandens tiekimo vamzdžiai keičiami naujais, šiuolaikiškais, poliuretano izoliacija dengtais vamzdžiais.

Rekonstrukcija vykdoma pagal iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų iš dalies finansuojamą projektą „Kauno miesto integruoto tinklo rekonstravimas P. Lukšio gatvėje“, kurio tikslas yra padidinti šilumos tiekimo patikimumą bei centralizuoto šilumos tiekimo sistemos efektyvumą. Pakeisti šią vamzdyno atkarpą būtina, nes jos amžius siekia 42 metus ir ji yra susidėvėjusi. Pakeitus šiuos vamzdžius naujais, jie vėl tarnaus kelis dešimtmečius.

Atsiprašome kauniečių už suteikiamus nepatogumus ir prašome kantrybės bei supratingumo. Darysime viską, kad šilumos tiekimas karštam vandeniui ruošti būtų atnaujintas kaip įmanoma greičiau.

Daugiau informacijos apie termofikacinio vandens tiekimo stabdymą ir atnaujinimą rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min