Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 24d. 10:36

Kauno Vienybės parke paauglys buteliu į galvą sužalojo aštuonmetę

Prie sūpynių žaidžiantis vaikas/ Asociatyvi nuotr.
„Fotolia“ nuotr. / Mergaitė

Rugsėjo 22 d. socialiniame tinkle „Facebook“ pasklido susirūpinusios kaunietės pagalbos šauksmas: neatpažintas asmuo, įtariama, nepilnametis, sužalojo Šilainių Vienybės parke žaidusią jos aštuonmetę dukrą. Skriaudėjo paleistas butelis praskėlė mergaitei galvą.

Viskas nutiko antradienį, apie 18.30 val. Mažametė žaidė su šešiamečiu draugu prie parko sūpynių. Šioje vietoje, prie šalia esančio suoliuko, mėgsta susirinkti jaunimas. Ne išimtis, atrodo, buvo ir šįkart.

Jaunuoliams kažkodėl užkliuvo netoliese žaidžiantys vaikai ir vienas iš jų į mažametę paleido butelį. 

Besibūriuojantiems septyniems, spėjama, 15-18 metų amžiaus jaunuoliams, kažkodėl užkliuvo netoliese žaidžiantys vaikai, ir vienas iš jų į mažametę paleido butelį. Šis atsitrenkė į mergaitės galvą, sužalojo ausį bei smilkinį. Atsivėrė žaizda. Kauno klinikose mergaitei trim siūlėmis susiūta prie smilkinio plyšusi oda. Siūti prireikė ir ausį. Kaip teigia nukentėjusiosios mama, dukros laukia ilgas gydymas.

Kauno klinikose mergaitei trim siūlėmis susiūta prie smilkinio plyšusi oda. Siūti prireikė ir ausį.

„Parašiau policijai pareiškimą. Štai ir dabar esu komisariate. Išplatinus pagalbos šauksmą, atsirado liudininkų, kurie atpažino keletą jaunuolių iš to būrio. Šiandien su manimi susisiekė ir pati skriaudiko mama. Aš nei jos, nei jos sūnaus nepažįstu, bet mano dukra jį žino iš matymo. Lanko tą pačią mokyklą. Vaikinui 15 metų. Jo mama prašo susitikti, pasikalbėti. Pasimatysime popiet. Žiūrėsiu, ką pasakys. Spręsiu, ar atleisti“, – 15min.lt ketvirtadienio rytą kalbėjo nukentėjusiosios mama.

Pasak jos, paauglys butelį į dukros galvą paleido neva dėl to, jog šalia buvęs šešiametis jos draugas į jaunuolius metė kankorėžį. Paaugliai, įtariama, buvo išgėrę.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min