Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meras A. Kupčinskas: „Paverskime Kauną išskirtiniu miestu“

Kauno miesto savivaldybė/Gatvės meno festivalis „Nykoka“
Kauno miesto savivaldybė/Gatvės meno festivalis „Nykoka“
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno meras Andrius Kupčinskas kviečia mieste nekilnojamąjį turtą valdančius verslininkus, valstybines įstaigas ir bendruomenes suvienyti jėgas su legalaus gatvės meno atstovais ir paversti Kauną išskirtiniu miestu.

Gegužės pradžioje startavęs gatvės meno festivalis „Nykoka“ Kaunui jau padovanojo 5 kūrinius, papuošusius Kauno Naujamiesčio ir Senamiesčio pastatus. Bene labiausiai pastebimas iš jų – ant Ožeškienės gatvėje esančio statinio nupieštas „Rožinis dramblys“.

Palaikau legalų gatvės meną, kuris prisideda prie mūsų jaunatviško miesto išskirtinumo. Visi kartu bendromis jėgomis mes galime paversti Kauną išskirtiniu ir menui atviru miestu“,- teigė Kauno meras A. Kupčinskas.

„Palaikau legalų gatvės meną, kuris prisideda prie mūsų jaunatviško miesto išskirtinumo. Norėčiau pakviesti verslininkus, įstaigų vadovus ir miesto gyventojus bendradarbiauti su gatvės meno atstovais ir jiems suteikti galimybę ant pastatų ar kitų objektų kurti didelio formato piešinius. Jie mūsų miestui suteiktų šarmo ir savitumo bei taptų dar vienu traukos objektu.  Visi kartu bendromis jėgomis mes galime paversti Kauną išskirtiniu ir menui atviru miestu“,- teigė Kauno meras A. Kupčinskas.

„Jausdami mums labai svarbų miesto mero palaikymą, mes galime drąsiau planuoti didelės apimties projektus ir idėjas, prisidėsiančius prie teigiamo Kauno įvaizdžio kūrimo, viešųjų erdvių gyvinimo. Norime bendradarbiauti ne tik su verslininkais, bet ir su vietos bendruomenėmis, namų bendrijomis bei gyventojais“, - sakė festivalio „Nykoka“ iniciatorius Tadas Šimkus.

Susidomėjusius kviečiame kreiptis į gatvės meno festivalio „Nykoka“ meno vadovą Tadą Šimkų [labas@nykoka.lt] arba Kauno miesto savivaldybės Kultūros ir turizmo plėtros skyriaus vyr. specialistą Gediminą Banaitį [gediminas.banaitis@kaunas.lt]
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min