Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujai atgimusi Aleksoto apžvalgos aikštelė taps traukos centru

Naujai atgimusi Aleksoto apžvalgos aikštelė taps traukos centru
Naujai atgimusi Aleksoto apžvalgos aikštelė taps traukos centru
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybė pradeda rengti Aleksoto apžvalgos aikštelės detalųjį planą. Tai – būtini namų darbai ruošiantis šį miesto objektą paversti kauniečių ir turistų traukos centru. Planuojama, kad populiariausia miesto apžvalgos aikštelė bus atnaujinta pasinaudojant Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Šių metų pradžioje Aleksoto apžvalgos aikštelės galimybių studiją atlikę specialistai siūlo, jog aikštelė galėtų būti dviejų lygių su prailginta viršutine dalimi, apatiniame lygyje įrengiant patalpas, kuriose galėtų įsikurti kavinė, o viršuje - poilsio zonos su grindinyje įrengtu apšvietimu, panoraminiais žiūronais. Preliminariais skaičiavimais, šio projekto vertė gali siekti apie 5,5 mln. Lt.

„Idėja sutvarkyti Aleksoto apžvalgos aikštelę ir ją padaryti traukos centru kilo jau seniai. Šiuo metu jau parengta galimybių studija, kuri yra atspirties taškas tolimesniems darbams. Galimybės šiam objektui pritraukti ES lėšas yra labai didelės, juo labiau, kad Aleksotas yra įtrauktas į integruotos teritorijos vystymo programą. Aikštelėje stovėsiantis paviljonas gali būti įvairių formų - tai bus sprendžiama šiek tiek vėliau. Dabar svarbiausia parengti žemės sklypo detalųjį planą, vėliau pereiti prie techninio projekto. Neabejoju, jog tokio pobūdžio objektas sulauktų didelio tiek turistų, tiek miestiečių dėmesio. Reikia sutelkti dėmesį į kitus pasirengimo darbus, kad galimybių studija neliktų vien tik studija“, - teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Kauno mieste yra daugiau negu 10 natūraliame kraštovaizdyje įsikūrusių apžvalgos taškų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min