Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Saugiausia vieta Kaune – Šilainiai

Susitikimas su gyventojais
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Susitikimas su gyventojais
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienio popietę Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje apdovanoti konkurso „Saugi seniūnija – saugus Kaunas 2016“ dalyviai ir saugiausia 2016 m. seniūnija, kuria išrinkta – Šilainių seniūnija. Skelbiama Kauno AVPK pranešime.

Ne vienerius metus vyksiančio konkurso komisijai teko nelengva užduotis – seniūnijos uoliai dirbo kuriant saugesnę aplinką Kauno mieste. Komisijoje nariai, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) viršininko pavaduotojas Darius Pliavga, Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas, Prevencijos skyriaus viršininkė Joana Gudelytė, Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė, Kauno miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas, Kauno bendruomenių centrų asociacijos administratorė Marija Bindokaitė bei Kauno seniūnaičių asociacijos vadovė Brigita Bingelytė, vieningai nusprendė, kad renkant 2016 m. saugiausią seniūniją vadovausis ne tik numatytais kriterijais, bet ir atsižvelgs į pačios seniūnijos, jos gyventojų iniciatyvumą ir iniciatyvas kuriant saugesnę aplinką, įgyvendinant saugumą užtikrinančias priemones. Susumavus rezultatus, vieningai išrinkta Šilainių seniūnija.

Apdovanojimų metu susirinkusiuosius sveikinę Kauno apskr. VPK viršininko pavaduotojas D.Pliavga ir R.Stukas, ne tik dėkojo seniūnams už ypatingą ir matomą indėlį kuriant saugesnes teritorijas Kaune, bet paminėjo, kad kartu su Kauno miesto savivaldybės administracija kitais metais tobulins konkurso nuostatus, stengsis į rinkimus įtraukti ir pačius gyventojus, kad galutiniai rezultatai būtų kuo objektyvesni.

Prie sveikinimo žodžių prisidėjo ir Kauno miesto savivaldybės dovaną seniūnijai nugalėtojai įteikė ir Kauno miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Rabačius. „Prisiminus 1994-iuosus, laikus, kuomet galiojo kitokie įstatymai, sunku buvo ir pagalvoti, kad kažkada vyks panašūs apdovanojimai. Šiandien tikrai turime kuo pasidžiaugti. Ačiū seniūnams už jų iniciatyvas ir matomus darbus“, – mintimis dalinosi jis.

Prie kavos puodelio seniūnai, Kauno miesto komisariatų viršininkai ir bendruomenės pareigūnai ne tik pasidžiaugė apdovanojimais, sveikino Šilainių seniūną, bet taip pat aptarė ir vykdomus darbus, artimiausius planus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min