Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 4d. 10:38

Šimtametei kaunietei – miesto mero sveikinimai

Šimtametė pedagogė iš Kauno Marija Gudaitienė
Kauno savivaldybės nuotr. / Šimtametė pedagogė iš Kauno Marija Gudaitienė

Aleksoto seniūnijoje gyvenanti 100 metų jubiliejaus sulaukusi Marija Gudaitienė pirmadienį sulaukė Kauno mero Andriaus Kupčinsko sveikinimų. Buvusi pedagogė, nors ir prastai matanti, mielai bendravo su svečiais ir dalijosi šviesioje atmintyje išlikusiais prisiminimais.

Iš Šalčininkų rajono kilusi M.Gudaitienė Kaune apsigyveno 1963 metais ir net devyniose miesto mokyklose dirbo lietuvių, rusų bei vokiečių kalbų mokytoja.

Jubiliatė dalijosi prisiminimais iš jaunystės laikų, teigė prisimenanti burmistrą Joną Vileišį, signatarą Praną Dovydaitį, visuomenės ir politikos veikėją Mykolą Sleževičių.

Sveikintojams šimtametė pasakojo apie tų laikų mokytojavimo ypatumus, dalijosi prisiminimais iš Lietuvos skautijos gyvenimo. Senolė išreiškė viltį, jog ją aplankys skautų atstovai, mat „su jais tikrai būtų apie ką pakalbėti“.

„Išauklėjote daug mokinių, kurie lanko jus. Mes linkime tolimesnio dosnumo dalijantis sukaupta patirtimi, gražių ir malonių akimirkų vaikų, anūkų, proanūkių apsuptyje, stiprybės ir artimųjų meilės ir sveikatos“, - šimtametę sveikino Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė.

Vienintelis M.Gudaitienės sūnus pernai išėjo Anapilin. Didžiausias Aleksote gyvenančios kaunietės džiaugsmas – 3 anūkai ir 5 proanūkiai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min