Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 26d. 09:49

Viešojo transporto stotelės be stoginių neliks

Penktadienį, spalio 1-ąją, minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Kauno senjorai miesto autobusais ir troleibusais galės keliauti nemokamai.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Viešojo transporto stotelė Kaune

Kauno miesto savivaldybė ieško būdų, kaip atstatyti kai kuriose miesto vietose nuardytas viešojo transporto stotelių stogines. Pirmadienį, rugpjūčio 25 d., Savivaldybės administracijos direktoriaus Dainiaus Ratkelio sukviestame kelių savivaldybės kontroliuojamų įmonių ir atsakingų padalinių vadovų pasitarime nutarta trūkstamas stogines laikinai įrengti pačių savivaldybės įmonių pajėgomis.

„Svarstėme įvairius variantus, derėjomės su tokios paslaugos teikėjais, tačiau prie abi puses tenkinančių susitarimų nepriėjome, todėl kreipėmės į mūsų įmonių vadovus. Jie pritarė, kad pačios įmonės yra pajėgios imtis panaikintų stoginių atstatymo“, sakė D. Ratkelis.

Savivaldybės įmonės įpareigotos stogines įrengti kuo greičiau. Tikimasi, kad pirmosios stoginės bus sumontuotos jau rugsėjį.

Pagal Savivaldybės pasirašytą koncesijos sutartį, rugsėjo mėnesį Kauno miesto viešojo transporto stotelėse jau turėjo būti įrengta dalis naujų stoginių. Iki metų pabaigos mieste turėjo būti įrengta 340 naujų stoginių, kurių dalyje veiktų bevielis internetas, o transportą laukiančių kauniečių saugumą užtikrintų įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Iš viso per 3 metus planuota įrengti beveik 450 modernaus dizaino stoginių vietoje iki šiol buvusių 270.

Vienas iš Lietuvos reklamos rinkos lyderių, kuris nepadavė paraiškos vykdant šios paslaugos viešuosius pirkimus, konkurso rezultatus apskundė teismui ir tokiu būdu sustabdė sutarties galiojimą. Tuo tarpu pasibaigus ankstesnei stoginių priežiūros sutarčiai, vienas iš ankstesnių paslaugos teikėjų savąsias stogines nusiardė ir tose viešojo transporto stotelėse keleiviai liko be apsaugos nuo vėjo ir kritulių.

Savivaldybės įmonės įpareigotos stogines įrengti kuo greičiau. Tikimasi, kad pirmosios stoginės bus sumontuotos jau rugsėjį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min