TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jesse Eisenbergas ir Mia Wasikowska – filme „Antrininkas“

Jesse Eisenbergas ir Mia Wasikowska filme „Antrininkas“
Jesse Eisenbergas ir Mia Wasikowska filme „Antrininkas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Jei gyvenimas kartais atrodo toks painus ir sudėtingas, kad nebelieka nieko daugiau, tik iš jo pasijuokti, „Kino pavasario“ filmas „Antrininkas“ – kaip tik jums. Šiame dramos, komedijos ir trilerio mišinyje su įtraukiančiu siužetu vaidina puikiai pažįstamų aktorių duetas – Jesse Eisenbergas ir Mia Wasikowska.

Filme pasakojama istorija apie Saimoną Džeimsą (Jesse Eisebergas, „Socialinis tinklapis“) –  nepastebimą, net savo motinai sunkiai atpažįstamą jaunuolį, eilinį valstybės tarnautoją, kuris dėl savo kuklaus būdo jaučiasi neįvertintas ir palaužtas. Jam gyvenimas atrodo beprasmis. Dienas jis leidžia fantazuodamas apie savo grąžiąją kolegę Haną (Mia Wasikowska, „Alisa Stebuklų šalyje“), tačiau susitikęs merginą akis į akį, Saimonas nesugeba pratarti nei žodžio ir taip dar labiau atitolsta nuo savo fantazijų įgyvendinimo. Situacija dar labiau pablogėja, kai į jo darbovietę priimamas indentiškas vaikino dvynys Džeimsas Saimonas. Pasitikintis savimi ir ambincingas jo antrininkas pradeda spračiai kilti karjeros laiptais ir netgi suvilioja Saimono svajonių merginą Haną. 

Tai sukelia dar didesnę sumaištį pagrindinio veikėjo galvoje, tačiau Saimoną labiausiai glumina faktas: kaip žmogus, kuris atrodo ir kalba kaip jis, taip staigiai išpopuliarėjo jo aplinkoje bei, kodėl niekas, išskyrus patį Saimoną, negali pastebėti akivaizdaus vaikinų indentiškumo. Tokia visuomenės vertybių krizė ir visiškas chaosas pagrindinio veikėjo viduje priveda  jį prie beprotystės bedugnės.

Režisierius Richard‘as Ayode, išgarsėjęs po savo debiutinio filmo „Submarinas“, sukūrė naują, itin paveikią, visiems žinomo rusų klasiko Fiodoro Dostojevskio apysakos šiuolaikišką interpretaciją, kurią kultūros leidinys „Complex“ įvardino kaip „ komedijinį triumfą“ („a comedy triumph“). Tuo šis filmas yra išskirtinis – į Dostojevskio tragizmą ir iškeliamas opias visuomenės problemas pažvelgiama per lengvo humoro ir ironijos akinius.

VIDEO: Filmo „Antrininkas“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min