Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kino pavasaris“ renka savanorių komandą į 19-ąjį festivalį

Kino pavasario savanoriai
Kino pavasario savanoriai
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“, vyksiantis kovo 20–balandžio 3 dienomis, kviečia prie komandos prisijungti geram kinui neabejingus, atsakingus, energingus ir kūrybingus savanorius.

Jau dešimt metų savanoriai yra neatsiejama „Kino pavasario“ dalis. Pernai festivalis iš 500 kandidatų atrinko 170 pagalbininkų, trečdalis jų padėjo organizuoti „Kino pavasarį” ne pirmą kartą.

Šiais metais „Kino pavasaris” burs 180 žmonių komandą. Savanoriai turės galimybę įgyti unikalios patirties, padėdami įgyvendinti didžiausią kino renginį Lietuvoje, pamatyti naujausius geriausių kino kūrėjų darbus, dalyvauti festivalio renginiuose ir diskusijose.

„Savanoriai yra labai svarbi „Kino festivalio“ komandos dalis. Žmonės, kurie nuo pat ryto iki vakaro gyvena „Kino pavasario“ dvasia, atiduoda visas savo jėgas, padėdami organizuoti įvairiausius renginius, yra neįkainojama pagalba. Mes, savo ruožtu, garantuojame draugišką ir geranorišką aplinką, naujas pažintis ir smagius vakarėlius“, – į savanorių atranką kviečia „Kino pavasario” savanorių koordinatorė Grėtė Bružaitė.

Kasmet festivalio šeimos nariu trokšta tapti begalė kino gerbėjų, todėl „Kino pavasaris“ ragina nesnausti ir siųsti anketas. Jas galime rasti adresu www.kinopavasaris.lt/prisijunk

Anketų bus laukiama iki vasario 17 d. Kiekvienam kandidatui bus paskirtas susitikimas.

„Kino pavasario“ organizatoriai atkreipia dėmesį, kad savanoriais gali tapti tik tie asmenys, kuriems jau sukako 18 metų. „Kino pavasaris“ mielai laukia ir brandaus amžiaus iniciatyvių žmonių, nes metai nėra kliūtis mylėti kiną ir pasidalinti savo energija su kitais!

„Kino pavasaris“ – didžiausias kino renginys Lietuvoje, pernai pritraukęs daugiau nei 80 tūkst. žiūrovų. Šiemet festivalio metu bus parodyta apie 230 filmų, kuriuos festivalio atstovai atrinko, per metus aplankę daugiau nei 30 tarptautinių festivalių. Daugiau informacijos: www.kinopavasaris.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min