Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kino pavasaryje“ vėl vyks kino dramaturgijos dirbtuvės „Script+“

Festivalio „Kino pavasaris“ logotipas
Festivalio „Kino pavasaris“ logotipas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 25-28 dienomis kino festivalio „Kino Pavasaris“ metu bus rengiamos kūrybinės dirbtuvės „Script+“. Tai jau antrus metus iš eilės vykstantys mokymai, skirti detalesnei pažinčiai su kino dramaturgija.

Šiais metais dirbtuvėms vadovaus Europoje pripažintų kino seminarų „Four Corners“ bei „Scripteast“ mokymų vadovas ir kino dramaturgijos ekspertas Christian Routh, dalyvavęs realizuojant tokius garsius filmus kaip „Breaking The Waves“ (rež. Lars von Trier), „Toto Le Heros“ (rež. Jaco Van Dormael), „Orlando“ (rež. Sally Potter) ir „Elizabeth“ (rež. Shekhar Kapur).

Taip pat kovo 28 dieną 12 val. kino teatre „Pasaka“ vyks vieša Ch. Routh paskaita „Kino scenarijaus vystymo keliai ir klystkeliai“ apie įvairias kino scenarijaus pristatymo galimybes tarptautinėje kino rinkoje.

Kino dramaturgijos dirbtuvių „Script+“ paraiškos pateikimui reikia:

  • 1-2 puslapių apimties pagrindinių filmo siužetinių linijų bei personažų pristatymo (synopsis) arba 3-10 puslapių apimties filmo siužeto (treatment), lietuvių ir anglų kalbomis;
  • autoriaus kūrybos ir gyvenimo aprašymo (CV).

Iš pateiktų paraiškų bus atrinkti 5-6 projektai, kurie ir dalyvaus dirbtuvių darbų maratone.
Kino dramaturgijos dirbtuvėse kviečiami dalyvauti visi norintys. Dalyvio mokesčio nėra. Užsiėmimai vyks anglų kalba.

Elektroninis adresas pasiteiravimui ir paraiškų siuntimui: tremora@tremora.com. Galutinė paraiškų pateikimo data – kovo 20 d.

Projektą organizuoja kino gamybos kompanija „Tremora“, vadovaujama prodiuserės Ievos Norvilienės, bendradarbiaujant su VšĮ „Kino pavasaris“.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min