TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieš festivalį „Kino pavasaris“ – kino seansai universitetuose

Festivalio „Kino pavasaris“ logotipas
Festivalio „Kino pavasaris“ logotipas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasaris – paskutinis mėnuo studentams, nekomercinio kino filmų gerbėjams, susirinkti į kino salėmis tapusias auditorijas. 5 mėnesius siautęs projektas “Kino Pavasaris tavo universitete” aplankė 13 universitetų, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje ir vasario mėnesį surengs paskutinius seansus.

Prasidėjęs su viena geriausių danų komedijų „Adomo obuoliai“, vasarį projektas baigiasi su autoriniu lietuvišku kinu – studentams bus parodyti režisierės Giedrės Beinoriūtės filmai „Balkonas“ ir “Gyveno senelis ir bobutė”.

„Kino pavasaris tavo universitete“ finalui ruošiama ir ypatinga akcija festivalio „Kino pavasaris“ mylėtojams. Visi studentai, projekto metu įsigiję kortelę „IKI premija“ kovo 13 dieną galės patekti į išankstinį Vilniaus tarptautinio kino festivalio seansą „Forum Cinemas Vingis“ salėje, kur bus parodytas vienas iš geriausių artėjančio 16-ojo festivalio „Kino Pavasaris“ filmų.

Lietuvos studentams skirtas nemokamo gero kino projektas „Kino pavasaris tavo universitete“ siekia supažindinti akademinį jaunimą su kokybišku nepriklausomo kino menu, paskatinti juo domėtis, nagrinėti jį ir suvokti. Visi filmai parinkti atsižvelgiant į aktualias jaunimui temas, jų pasirinktų universitetų mokslinę ar meninę kryptį. Į penkių mėnesių programą pateko toleranciją, lyderystę, socialinį aktyvumą skatinantys meniniai ir dokumentiniai filmai. Studentams apie kino industriją ir meną nemokamuose renginiuose pasakojo Izolda Keidošiūtė ir Saulius Drunga.

Per 4 mėnesius projekto kino seansuose universitetuose apsilakė jau daugiau nei 2000 studentų. Visus norinčius sudalyvauti nemokamoje festivalio „Kino Pavasaris“ filmo peržiūroje kviečiame registruotis čia.

Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ šiemet vyks kovo 17–31 dienomis. Didžiausią kino renginį Lietuvoje kasmet aplanko apie 50 tūkst. žiūrovų. Iš viso per šešiolika festivalio metų, kokybiško nekomercinio kino pasižiūrėti atėjo beveik 450 tūkst. žmonių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min