Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 8d. 19:01

Prieš „Viasat komedijų festivalį“ žiūrovai raginami pasidomėti filmais

Filmas „Paradas“
"Viasat komedijų festivalis" / Filmas „Paradas“

„Viasat komedijų festivalio“ organizatoriai kviečia nesnausti ir jau pradėti ruoštis kovo 15 dieną prasidedančiam festivaliui, pateiksiančiam nuostabiausių juostų.

Jau kitą savaitę „Viasat komedijų festivalis“, vyksiantis „Kino pavasario“ metu, kvies pasitikrinti humoro jausmą.  Smagios juostos parinktos įvairiam komedijų mėgėjų skoniui.

„Filmai labai įvairūs, juose atsiskleidžia skirtingi humoro atspalviai, tad rekomenduojame, prieš renkantis komediją, pasiskaityti apie ją, pažiūrėti video anonsą. Yra tokių filmų, kuriuose turintys žinių apie politiką ir religiją kvatosis, o nesidomintys šiomis sritimis gali palikti salę taip ir nenusijuokę“, – sako A.Ramaška.

Plačiajam žiūrovų ratui skirta ispanų satyrinė komedija „Ateivis iš kosmoso“ (rež. Nacho Vigalondo). Į ją drąsiai galima eiti ir per pasimatymą – filmo humoras romantiškas, kylantis iš komiškų situacijų.

Gianni Di Gregorio filmas „Džianis ir jo moterys“ – taip pat lengvas, romantiškas filmas, tik meilės reikalus jame smagiai sprendžia ne jaunuoliai, o pensininkai.

Romano Polanskio „Kivirčas“ nuginkluoja puikia keturių garsių aktorių vaidyba. Čia subtilius juokelius apie santykius tarp lyčių ir skirtingų visuomenės sluoksnių atstovų laido Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz ir John C. Reilly. Neįtikėtina, bet veiksmas viename bute išlaiko dėmesį iki pat filmo pabaigos.

Filmas „Užvesk mane“ (rež. Jannicke Systad Jacobsen) – tai tarsi norvegiškas garsiojo „Amerikietiškas pyragas“ variantas. Erotizuotoje komedijoje atskleidžiamos paaugliškos problemos – hormonų audros ir begalinis noras patikti priešingai lyčiai.

Juodo humoro ir kriminalinių siužetų mėgėjams rekomenduojamas geriausias 2011 metų Airijos filmas, nominuotas „Auksiniam gaubliui“, „Sergėtojas“ (rež. John Michael McDonagh).

Aštrių juokelių kupinas ir žiūrimiausias prancūzų filmas „Neliečiamieji” (rež. Eric Toledano ir Olivier Nakache). Čia juoksis tie, kurie tikrame gyvenime, kad ir koks jis bebūtų, išlieka optimistai ir geba juoktis net ir pro ašaras.

Belgų juostą „Hasta la vista“ (rež. Geoffrey Enthoven) jautrūs žiūrovai turėtų rinktis atsargiai. Tai filmas, pilnas specifinių sarkastiškų juokelių, kurie sukasi erotinių fantazijų, charakterių konfliktų, kultūrų ir papročių skirtumų kontekste.

Prancūzų ir belgų sukurtame filme „Fėja“ (rež. F. Gordon, D. Abel, B. Romy) – mažiau kalbų, daugiau veiksmo. Bejuokaujant čia išsakoma socialinė kritika, paliečiamos tokios skaudžios temos, kaip nelegali imigracija ir psichiatrijos ligonių priežiūra.

Už geriausią režisūrinį debiutą „Cezario“ statulėle apdovanotas prancūzas Sylvainas Estibalas savo pirmoje, bet jau puikiai įvertintoje juostoje „Gazos paršiukas“ pasakoja, atrodytų, smagią istoriją apie skurstantį vyrą, netikėtai jūroje radusį paršiuką. Tačiau humoras čia intelektualus, turintis užslėptą prasmę, tad prieš einant į šią komediją, rekomenduojama pasidomėti, kas yra Gazos ruožas ir jo politinis bei religinis kontekstas.

Serbų režisieriaus Srdjan Dragojevič filmas „Paradas“ pateiks daug provokuojančio, aktualaus humoro, kuris po homoseksualų eitynių Vilniuje turėtų būti suprantamas visiems lietuviams. Ypač tiems, kurie juokėsi iš tuomet skandalingųjų Seimo narių sukelto triukšmo.

Filmas „Ir ką gi mums dabar daryti“ turbūt labiausiai suprantamas bus moterims. Krikščionių ir musulmonų karo fone atskleidžiamas unikalus vyrų ir moterų požiūrių į tą pačią situaciją skirtumas. Mokančius skaityti tarp eilučių sužavės ši istorija apie subtilią nuovoką ir diplomatiją pasitelkusias moteris, kurios griebiasi kurioziškų veiksmų, kad tik užglaistytų vyrų konfliktus ir išvengtų kraujo praliejimo.

Plačiau apie šiuos ir kitus filmus galima pasiskaityti „Visat komedijų festivalio“ programos aprašymuose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min