TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rekomenduojami „Kino pavasario“ filmai šeštadieniui, kovo 29 d.

Filmo „Antrininkas“ kadras
Filmo „Antrininkas“ kadras
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgališkas šeštadienio rekomenduojamų filmų rinkinys įvairiausiems skoniams: „Pagirių“ humoras, mokslinė fantastika, psichologininis trileris, absurdo drama ir postmoderni komedija. Į visus filmus galioja speciali bilieto kaina – po 10 lt, įsigyjant bilietus kasose.

Bernvakaris (The Stag), Airija, 2013, rež. John Butler

11:15 Forum Cinemas Vingis 3 salė

Dizaineris Fionanas atsakingai ruošiasi savo vestuvėms ir pro akis nepraleidžia nė menkiausios smulkmenos. Jo išrinktoji Rut nujaučia, kad Fionanui būtina bent vieną savaitgalį kaip reikiant atsipalaiduoti su draugais per bernvakarį. Rut įkalba savo buvusį mylimąjį ir geriausią Fionano draugą Daviną suorganizuoti vyrų išvyką į gamtą. Tačiau ramus turistinis žygis gryname ore netikėtai pavirsta striptizo erelių šou, kai prie kompanijos prisijungia nekviestas ir nepageidaujamas Rut brolis, pravarde Mašyna.
Airių rašytojas Johnas Butleris debiutuoja kine su komedija apie airių tradicinį, bet nenuspėjamą ir beprotišką bernvakarį.

VIDEO: Filmo „Bernvakaris“ anonsas

Zero teorema (The Zero Theorem), JAV, Jungtinė Karalystė, 2013, Terry Gilliam

11:30 Forum Cinemas Vingis 6 salė

Netolima ateitis. Pasaulį valdo savanaudiškos korporacijos ir godūs biurokratai. Ekscentriškas ir vienišas matematikos genijus Kuhenas Letas (dviejų „Oskaro“ premijų laureatas Christophas Waltzas) kantriai bando įvykdyti veikiausiai neįmanomą užduotį: išspręsti paslaptingąją Zero teoremą. Pasižadėti terminai ir pasirašyti įsipareigojimai stumia intravertą vyrą link beprotybės slenksčio, tačiau Kuhenas su viltimi laukia telefono skambučio, kad sužinotų, kokia yra egzistencijos prasmė. 

Mažiausią biudžetą per savo karjerą filmui turėjęs Terry Gilliamas pripažįsta, kad stengėsi sukurti sąžiningą, linksmą ir paprastą futuristinę satyrą. 

VIDEO: Filmo „Zero teorema“ anonsas

Antrininkas (The Double), Jungtinė Karalystė, 2013, rež. Richard Ayoade

15:30 Forum Cinemas Vingis 3 salė

Šis filmas – tai sušiuolaikinta Fiodoro Dostojevskio apysakos interpretacija. Valstybės tarnautojui Saimonui („Oskaro“ premijai nominuotas Jesse Eisenbergas) kyla įtarimas, jog bendradarbiai ima jo nebepastebėti ir net nepažinti. Dienas jaunuolis leidžia fantazuodamas apie gražiąją kolegę Haną (Mia Wasikowska), tačiau susitikęs merginą akis į akį Saimonas nesugeba pratarti žodžio. Jis jaučiasi neįvertintas ir palaužtas, gyvenimas jam atrodo beprasmiškas. Situacija dar labiau pablogėja, kai į darbą priimamas identiškas Saimono dvynys. Pasitikintis savimi ir ambicingas jo antrininkas sparčiai kopia karjeros laiptais ir suvilioja Haną. Tad Saimonas ima artėti link beprotybės slenksčio.

VIDEO: Filmo „Antrininkas“ anonsas

Virtiniai (Пельмени / Dumpling Brothers), Rusija, 2013, rež. Gennady Ostrovsky

16:15 Forum Cinemas Vingis 4 salė

Du absoliučiai skirtingi broliai Vladas ir Andrejus nuolat konkuruoja tarpusavy ir nė vienas nemoka nusileisti. Vladas yra muzikantas, groja bosine gitara orkestre ir turi šeimą. Andrejus yra homoseksualus, padaręs sėkmingą karjerą dirba bankininku. Po tėvo mirties gedinti motina išdalija vaikams užrašytą palikimą. Vladui atitenka laivo, kuriuo tėvas plaukiojo penkiolika metų, modelis. Andrejus gauna durklą, kurio paslapčia norėjo jo brolis, tad jie ir vėl susipyksta. Tačiau juos suartina gedinti motina. Gydytojas sūnums liepia jai rasti mėgstamą užsiėmimą, kad moteris vėl norėtų gyventi. Tad broliai pasiūlo jai virti virtinius, kuriems atsispirti negali niekas. Tačiau abu vyrai nė nenumanė, kad motina juos ims gaminti nesustodama.

Filmo „Virtiniai“ kadras
Filmo „Virtiniai“ kadras

Dangiška pamaina (Isteni Mûszak / Heavenly Shift), Vengrija, 2013, rež. Márk Bodzsár

19:00 Forum Cinemas Vingis 5 salė

1992-ųjų Budapeštas. Medicininį išsilavinimą turintis Milanas pačiame Balkanų karo įkarštyje ką tik dezertyravo iš Kroatijos kariuomenės ir atsidūręs Vengrijoje įsidarbino paramediku. Jis greit suvokia, kad greitosios pagalbos vairuotojas Kistamas ir daktaras Fekas kai kuriuos ligonius pasmerkia mirčiai. Mat paramedikus dosniai remia laidotuvių verslo organizatoriai. Sąžiningąjį Milaną kamuoja rimta dilema – jis nori išgelbėti karo nusiaubtame Sarajeve likusią sužadėtinę, bet tam reikalingi pinigai. Aplinkybių prispaustas jaunuolis pasirenka nuodėmingąją tarnybą ir kartu su kolegomis sprendžia, kas lieka gyvas, o ką galima paaukoti.

VIDEO: Filmo „Dangiška pamaina“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min