Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 13d. 20:15

Balandžio 23-ąją klaipėdiečiai kviečiami į „Darom“ dieną

DAROM ir Padangų importuotojų organizacija startuoja su nauja akcija „DAROM padangas“!
VšĮ „Mes Darom“ nuotr. / Klaipėdiečiai kviečiami į talkas.

Balandžio 23 dieną klaipėdiečiai tradiciškai kviečiami dalyvauti pavasarinėje miesto švarinimo akcijoje „Darom“.

Šiemet akcijai „Darom“ uostamiestis išskyrė 55 viešąsias erdves, kurias organizuotai tvarkys užsiregistravę dalyviai. Pernai „Darom“ akcijos metu buvo sutvarkyta 30 teritorijų, išvežta 18 tonų šiukšlių.

Savivaldybės viešosios tvarkos skyrius planuoja kontroliuoti, kaip vyksta talkos įvairiuose miesto mikrorajonuose. Visa informacija apie akciją „Darom“ skelbiama savivaldybės interneto tinklapyje www.klaipeda.lt, „Darom“ akcijos skydelyje. Užsiregistravę talkos dalyviai bus aprūpinti maišais ir pirštinėmis.

Klaipėdos savivaldybė kiekvienais metais pavasarį miestiečius kviečia švarintis ir tvarkytis. Šiemet paskelbti švaros mėnesiai – balandis ir gegužė. Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė sako, jog klaipėdiečiai visuomet aktyviai dalyvauja talkose.

Pagal sudarytą Miesto tvarkymo skyriaus sąrašą paskirtos teritorijos, o nuo balandžio pradžios jau užsiregistravo 40 dalyvių ir talkos organizuojamos kiekvieną savaitę. „Aktyviausi yra mokiniai ir studentai, - sakė I.Šakalienė, - jų nereikia raginti, užtenka vieną kartą pakviesti.

Pernai savivaldybei paskelbus švaros mėnesį talkose užsiregistravo ir dalyvavo 72 kolektyvai, buvo surinkta ir išvežta 130 tonų šiukšlių, o 2014 m. – 89 tonos.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min